2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سانتی متر دیگه

یعنی اگر من یه نقشه ی 1/100 داشته باشم به بخوام رسمش کنم و طول دیوارم مثلا 8 متر باشه باید 800 سانتی متر رسم کنم؟؟؟و فاصله ی دیوار داخلی و خارجی رو هم 20 سانت بگیرم؟

2731
یعنی اگر من یه نقشه ی 1/100 داشته باشم به بخوام رسمش کنم و طول دیوارم مثلا 8 متر باشه باید 800 سانتی ...

نه  دیگه ۸سانت باید رسم کنی

دیوارم ۲ سانت

میدونی ۲۰ سانت چقدر میشه😐😐😐😐

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2738
نه  دیگه ۸سانت باید رسم کنی دیوارم ۲ سانت میدونی ۲۰ سانت چقدر میشه😐😐😐😐

متوجه نمیشم   ببین من الان گیج شدم وقتی یه نقشه دارم با دست میخوام ترسیمش کنم فاصله ی دیوار خارجی و داخلی رو میگیرم 2 میلی متر پس این دیوار تو نقشه به چی تبدیل میشه؟

متوجه نمیشم   ببین من الان گیج شدم وقتی یه نقشه دارم با دست میخوام ترسیمش کنم فاصله ی دیوار خ ...

۰.۲ دیگه عزیزم 

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...