2737
2734
مرسی از راهنمایی

فدات😍😍

💞میشه برای سلامتی پدرمادرم وبرادرام و شوهرم و نی نی تو دلم ی صلوات بفرسی؟؟؟؟؟💞👦👦👦اخه اینا تموم زندگی منن..💞هرکدومشون اگر نبودن شاید منم الان نبودم😢انشالله خدا خیرتون بده و عزیزاتونوبراتون نگه داره
آزمایش خون هم جنسیت رو از هفته ۸ به بعد مشخص میکنه البته ۸۵ درصد  الان دکترم برا من این آزمایش ...

خیلی خوشحال میشم بدونم چه آزمایشیه.مگه فقط نمونه از پرزای جفتی باشه یا سل فری

که یا هزینه اضافه است یا خطرناک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوشحال میشم بدونم چه آزمایشیه.مگه فقط نمونه از پرزای جفتی باشه یا سل فری که یا هزینه اضافه است ...

اونا که خطرناکن

این آزمایش از خون مادر هست به روش rael taime PCR که تعداد Y توی دی ان ای رو میشمارن اگه زیاد باشه جنین پسره و الا دختر

2728

منم نیت کردم برم کربلا حاجت بگیرم شش ماه بعد اومدن در کمال ناباوری بعد ۱۰ سال باردارشدم اصلا باورم نمیشد جنین منم گفتن پسره تو ان تی علایمم ظاهری هیچ فرقی نگردم تازه خوشگلترم شدم پوست صورتم خشک شد درصورتی که قبلا چرب بود و از شیرینی جات اوایل بدم میومد اولین ویارمم زیتون بود گوشت و مرغ هم تا الان که ۱۶ هفتم متنفرم اما الان شیرینی جات دوس دارم در ضمن عاشق میوه هستم از اول بچمم سمت چپه 

هفته ۱۲شکم درنمیاد که.من بیست و سه هفته ام یه کیلو وزن اضافه کردم شکمم تازه داره گرد میشه.یکی هم بچه ...

این صحت داره واقعا؟؟ من هفته 13 ام بعد دوقلو باردارم از همین الان شکمم سفت شده و اومده جلو فقطم شکمم بزرگ شده. 

2738