2726

من از دوسال پیش که پدرم و شوهرم با هم اختلاف کاری پیدا کردن خواهر شوهر ها و کلا خانواده شوهرم با من قطع رابطه کردن یه ساله خونه پدر شوهرم میرم و با خواهر شوهرهام حرف میزنم تا حالا خونه خواهر شوهرم بعد از اون جریان نرفتم پدر شوهرش فوت کرده بود خونه پدر شوهرش رفتم تو همه مراسمهاش شرکت کردم چون خیلی از حرمتها تو یه سال قهرمون شکسته شد برام سخته خونه خواهر شوهرم برم با اینکه تو اون جریان هم پدر من و هم شوهر من مقصر بودن پدر من باید بیشتر مدیریت میکرد شوهرم هم باید حواسش به مسئولیتی که بهش دادن بیشتر میبود خانواده شوهرم منو مقصر میدوستن و با من قطع رابطه کرده بودن خودم نمیتونم خودم رو راصی کنم دوباره قدم به خونه خواهر شوهرم بذارم. بگین کدوم کار درسته شما اگه جای من بودین بعد از شکسته شدن حرمتها باز رفت و امد میکردین الان باهاشون حرف میزنم ولی اینکه خونشون برم برام سخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو بذار کدورتا تموم بشه تو که باهاشون حرف میزنی گذشته رو فراموش کن تا به آرامش برسی ما هم یه زمانی اختلاف داشتیم بخاطر خانوادش تا پای طلاق رفتیم ولی الان رفت و آمد داریم انقدر دوستم دارن که با همسرم دعوام بشه طرف منو میگیرن چون واقعا دیگه منو شناختن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2728

راستش

کاری با این جریانها ندارم 

ولی شخصا

منو باید  صاحب خونه ، زنگ بزنن و دعوت کنن

و الا با دعوته کس دیگه ، جایی نمیرم

احترامم باید حفظ شه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
مادر شوهرم به شوهرم زنگ زد و به من جدا زنگ زد ولی خواهر شوهرم زنگ نزد 

شاید ترسیده روشو زمین بزنی و کنف بشه و باعث اختلاف بشه من بودم تمومش میکردم 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

حتما برو 

به خصوص که بهت زنگ زدن و رسما دعوت شدی 

خیلییی بد میشه که نری 

برو وخیلی ریلکس باش 

واصلا نیاز نیست راجب کذشته حرفی بشه 

اوناهم میخوان همه چی تموم بشه و نو بشه 

پس الکی خرابش نکن

خدايا آن ده ,كه آن به

مادر شوهرم به شوهرم زنگ زد و به من جدا زنگ زد ولی خواهر شوهرم زنگ نزد 

پس نرو  هر کی میزبان هستش دعوت میکنه

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑
2706