2726
عنوان

لانه گزيني

397 بازدید | 11 پست

بچه ها من ٢/٣ روز مونده به پري اقدام كردم بعد پري نشدم، تا حالا هم تو زندگيم سابقه نداشتم كه پري نشم هميشه هم منظم بودم... بعد از چند روز، اونجوري كه حساب كردم روز يازدهم بعد از اقدامم يه خونريزي كمرنگ و خفيف دارم با گرفتگي عضله خيلي خيلي كم ... سينه هامم بزرگ نشده چون هميشه واسه پري خيلي باد ميكنه، 

يعني لانه گزينيه؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
آيا باردارم؟
0
0%
راهنماييم كنيد
0
0%
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی بی بذار...الانا اگه باردار باشی خط کمرنگ می افته

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728

من یه هفته تاخیر داشتم بعدش دو روز خیلی کم لک قهوه ای ازم اومد فرداش خیلی خیلی کم ازم خون اومد به مدت دو روز

الان روز چهارمم

هی میاد هی قطع میشه مثلا ده مین میاد همینطور نصف روز یا تا اخره روز قطع میشه دیگه

یع عده میگن خارج رحمه

یه عده. میگن جنین مرده تو شکمته

یه عده میگن شاید حامله ای 

حالا من اگر برم فردا ازمایش هرکدوم از اینا باشه معلوم میشه؟

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

اقدام ۲ ۳ روز مونده به پریود ؟!!! توو اون تایم تخمکگذاری وجود نداره آخه

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
بی بی بذار...الانا اگه باردار باشی خط کمرنگ می افته

اااا يعني تو لانه گزيني نشون ميده بي بي؟

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم

اره اصلا حواسم نبود😁

چرا اصلا واسه بارداري نتونستن بگن كه ممكنه يه تايمايي امكان نداشته باشه بعضي موقع ها  تو يه موقع هايي كه فكرشو  نميكنيم تخمك ازاد ميشه 

من یه هفته تاخیر داشتم بعدش دو روز خیلی کم لک قهوه ای ازم اومد فرداش خیلی خیلی کم ازم خون اومد به مد ...

نه عزيزم خدا نكنه بعضي وقتا خونريزي لانه گزيني طول ميكشه

به نظر من به دكتر مراجعه كني بهتره

ايشالا كه بارداري

هرچیزی امکان داره دوست من چند روز به پریودش نزدیکی داشت و باردار شد،چون اونم فک نمیکرد احتماال بارداری باشه ،برای همین میگفت ناخواسته شده

هرچیزی امکان داره دوست من چند روز به پریودش نزدیکی داشت و باردار شد،چون اونم فک نمیکرد احتماال باردا ...

نه ديگه كاشف ب عمل اومد كه باردار نيستم

پريود شدم