2733
2734
بچه هر‌چی‌باشه شیرینه دختر شیرین تره مگه مادرامون فرق مززارن هم‌پسرشون دوس دارن هم‌دخترشون

نه عزيزم من. تو فكرم بود اولي پسر شه دومي دختو مواظب خواهرش باشه بعدا

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
نه عزيزم من. تو فكرم بود اولي پسر شه دومي دختو مواظب خواهرش باشه بعدا

من‌عاشق دختر ۲قلو هستم😍

😁امروز فکر میکردم بارداری  دوقلو هم‌خیلی سخته ۲تا وروجک‌هم‌زمان تو شکمت تکون بخورن😁 

گل پسرم رادین❤️🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من‌عاشق دختر ۲قلو هستم😍 😁امروز فکر میکردم بارداری  دوقلو هم‌خیلی سخته ۲تا وروجک‌هم‌زمان تو ش ...

توني ني پسر تو راه داري بسلامتي غزيزم يه سوال برگه آزمايش غربالگري اوليت دم دست هس!؟ 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
2731
آره بچم‌پسره. دم دستم‌نیست چون خونه مادرمن چیزی میخای بگو شاید بتونم جواب بدم

بتاي ازاد تو خونت چند بود ؟! اون كه زير ان تي نوشته 

میدونین هی میگفتن پسره پسره الان که یهو فهمیدم دختره واسم یه جوری شد البته ناگفته نماند چون خودم برا ...

بخاطر همین میگن تا سه ماه کامل نشده و از بارداری و جنسیت مطمئن نشدین به کسی نگید انقدر نظر میدن میره تو سر آدم که جنسیتش همونه که بقیه میگن بعدش ممکنه بخوره تو ذوق آدم. منکه به کسی نگفتم باردارم به نزدیکانم 10 هفته گفتم 

باور میکنی‌اصلا نحوندم😁فقط نتیجش فردا بهت‌میگم

ميدوني كدومو ميگم كلمه انگليسيشو بنويسم برات ؟!

2738
درخواست‌دوستی‌میدم‌ تو پیام بزار تا فردا بهت بگم

باشه مرسي عزيزم 

دقیقا همینطوره والا حق با شماس

من سر بارداری اولم اصلا به جنسیت فکر نمیکردم و فقط خودم و شوهرم عاشق بچه بودیم تا همه فهمیدن باردارم دوست و غریبه نظر میدادن دختر میاری همه خواب میدیدن بچت دختره منم فرو کردم تو کلم که دختر دوست دارم ... اصلا دختر بهتره وقتی رفتم سونو غربالگری گفتن پسره انگار آب جوش ریختن رو سرم انگار باید جوابگوی بقیه میبودم حالا. ولی بعد از چند روز واقعا برام فرقی نمیکرد عاشق شدم و دلبستش شدم الانم همه دنیامه با اینکه دلم میخواست تجربه دختر دار شدنم داشته باشم ولی بخاطر پسرم که تنها نباشه تعیین جنسیت کردیم و دومیم پسر باشه که فعلا سونو گفته پسره هر چیم باشه عاشقشم فقط سالم باشه. مطمئنم شماهم دومیتونو بازم دلتون میخواد دختر باشه

2706