2733
2734

سلام من با خانواده شوهرم تو ی خونه ایم... یه ماه پیش مادرشوهر پدرشوهرم رفتن مسافرت شهری ک برادرشوهرم اینا هستن... من موندم و خواهرشوهرم ک مجرده😶شوهرم هم نبود و سر کاره شهر خودمون نیست.

من رفتم خونه مادرم ...خواهر شوهر بزرگم و بچه هاش اومدن پیش این کوچیکه. اینا زنگ زدن گفتن ما افتضااااااااااح سرما خوردیم نیای یوقت نی نی میگیره و شوهرمم ازون طرف زنگ زد گفت خوب حالا بمون دیگه. اونا خوب شن تو برو. و این موندن من یک هفته ای در کمال تعجب به طول انجامید. اخه قبلا هیچ وقت نمیذاشتن بمونم اونجا. و شوهرم هم همیشه میترسید شر شه غر میزد... منم خوشحال اتدر خوشحال به زندگیم ادامه میدادم .😂

وقتی اومدم با صحنه هایی روبرو شدم مشکوک ولی خب نه تا این حد. مثلا پرده ها عوض شده بود و وسایلای ی گوشه از خون من جمله پشتی و تشک مخمل گلدوزی شده ای ک ما رسم داریم به عروسها میدن و به منم داده بودن ولی من جا نداشتم گذاشته بودم تو اتاق اونا...

سقف رنگ خورده بود و چراغا همه تعویض...قبلا چلچراغ بود مدل عوض شده بود...😮

من فقط گفتم چرا تشک پشتی من پر تر شده...مادرشوهرم گفت خراب شده بود برات درستش کردم.(مادرشوهرم اینا از سفر برگشته بودن)

و من چیزی نگفتم دیگه...واقعا فک کردم برام پر ترش کرده. چون قبلا تو فکرش بود.خیلی پشم شیشش کم بود.

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

و دیگه من کشش ندادم تا دیرووووووز

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی بهم خبر داد ک اون یه هفته خونه اتیش گرفته بوده و بقیه داشتن بازسازی میکردن😰

2738

خب،قضیه جنایی شد

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

واااای

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
2706