692
44

700
715

اون

من متعقدم که مرد باید عاشقتر باشه😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
دوستی نمی دونم چرا بعد ازدواج عشق اولیه کمرنگ نیشه یا فقط برای من این طوری😐

چیزی دیدی؟؟؟یا همینجوری؟؟؟؟

من فک کنم عشق تموم نمیشه.یا کمرنگ نمیشه.مگر به دلیلی

شرمندم جوانی...چقد تلخ تو را میگذرانم😞

من

خدا جونم چشمم به دستهای توست و نذر میکنم با دل آدمها مثل شیشه برخورد کنم که خدای من اشتباهات گذشتمو ببخشه و امینم را در شرایط منااااسب به من برگردونه... اون روز من مطمئنم که سلامتی وجود خواهرمو برای همیشه در آغوش گرفته و پدر و مادر من از خنده حنا دختر من میخندند 
چیزی دیدی؟؟؟یا همینجوری؟؟؟؟ من فک کنم عشق تموم نمیشه.یا کمرنگ نمیشه.مگر به دلیلی

تموم نمیشه

خدا جونم چشمم به دستهای توست و نذر میکنم با دل آدمها مثل شیشه برخورد کنم که خدای من اشتباهات گذشتمو ببخشه و امینم را در شرایط منااااسب به من برگردونه... اون روز من مطمئنم که سلامتی وجود خواهرمو برای همیشه در آغوش گرفته و پدر و مادر من از خنده حنا دختر من میخندند 
584

شوهرم 😁

چون من میتونم دو رو نبودشو تحمل کنم ولی اون میگه همش دعا دعا میکردم ساعت کاریم تموم شه بیام خونه بیشت😁

اه چقدر این تاپیک نوشابه باز کنی داره چندشه یه جوریه😁

عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..
694