2410
2553
عنوان

اینستام نصب نمیشه چرا

666 بازدید | 10 پست

گوشیمو فلش کردم اینستام وارد حسابم نمیشه فی لتر شکنم نصب کردم باز نمیشه خطا میده چه بکنم😕

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پسورد جدید میدم بازم نمیشه چند تا خطای مختلف میده یه بار میگه نت مشکل داره یه بار پسورد

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
پسورد جدید میدم بازم نمیشه چند تا خطای مختلف میده یه بار میگه نت مشکل داره یه بار پسورد

ایمیل هم بهش دادین که لینک بازیابی پسورد براتون ارسال بشه؟

پســ👦ــرم (خدایا اگه به من گیر دادن اینجا چیکار میکنی کچلشون کن😞)
2714
آره عزیزم

به‌به چه امضایی دارم😰😀

ترجمه خطا:  لینک منقضی شده. لطفا یک لینک بازیابی جدید درخواست کنید

وقتی ایمیل میدید به اینستا که لینک بازیابی پسورد رو براتون بفرسته بعد از چند دقیقه اون لینک منقضی میشه (به دلایل امنیتی)

راه حل اینه که شما چند دقیقه دیگه امتحان کنید و زود ایمیلتونو چک کنید و روی لینک ارسالی اینستا کلیک کنید تا منقضی نشه.

پســ👦ــرم (خدایا اگه به من گیر دادن اینجا چیکار میکنی کچلشون کن😞)
به‌به چه امضایی دارم😰😀 ترجمه خطا:  لینک منقضی شده. لطفا یک لینک بازیابی جدید درخواست کنید ...

مرسی لطف کردی برم ببینم میشه آیا...آره درسته چند تا لینک اومده  الان باز امتحان میکنم