2737
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1465 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما بچه کوچکتر داری شاید میخواد دور باشه

هر چی باشه نمیتونه حضور یه کودک کوچولو تو بغل شمارو تحمل کنه. زیاد سخت نگیر 

با بحث و دعوا کاری پیش نمیره بهتر به مادر شوهرتم نگی فکر میکنه حالاااا چه خبره 

خودت دخترت با بازی و سرگرمی و زبون بکش پیش خودت و نگهش دار

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
زیاد وقت بازی ندارم یکمم افسردگی گرفتم اینو میفهمم که کمبود محبت داره.باباشم صبح میره ساعت ۱۰ شب میا ...

منم الان دخترم پیشم نیست 

۵ سالشه و خونه مادرمه برای شب دوم هست که اونجاست 

دوست ندارم بهم وابسته باشه و اینکه برای مادرمم خوبه چون روحیه میده بهشون .

اما خونه مادر شوهرم نمیزارم بمونه چون میدونم به بجه اهمیت نمیده

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2728

حق داری. بچه باید شب پیش مادر پدرش باشه مخصوصاااااا دختر بچه.  ولی بگمااااا حونه اگه شاد و سرگرم کننده باشه عمرا اگه ول کنه بره. دختر منم همینه از بس تنهاس هم ش دلش میخاد بره جایی بازی سرگرمی داشته باشه

الان دیدم به بچه ۴ ساله گفتی رفتی پشت سرتو نگاه نکن؟ اصلا اون معنی این حرفو نمیفهمه. معنی لغوی رو ش ...

همش میگم من مادر بدی هستم که دوس نداره پیشم باشه با شوهرم دعوام شد گفتم شما از قصد میخواین ازم جداش کنین😣

اصلا دوست ندارم بچم شب پیش کسی بمونه دوتربیتع میشه عادت میکنه هی میخواد بره خونه مامانه خودمم نمیزار ...

کاش یکی بود بچه من رو نگه می داشت. من دو تا دختر دارم یکی سه ساله یکی ۱۰ ماهه. آرزومه یکی شون رو یکی برام نگه کنه. تازه دارن بهت کمک میکنن. اگر هم شوهرت شکایتی میکنه از خونه داری سعی کن براش کم نزاری. من با اینکه دو بچه کوچیک دارم ولی همیشه خونم تمیزه. هر روز غذایی که شوهرم دوست داره درست میکنم. این کارها محبت میاره بین زن و شوهر. از استراحت ام میزنم روز تعطیلی برا شوهرم کیک درست میکنم.

2738

ول کن توروخدا بذار ببردش خودتم کارهاتو انجام بده و بخواب یا نت گردی کن

هنوز دومی هم بزرگتر شد بنداز گردنش برو دنبال تفریح و درس و کارو...

من و داداشم چهارسال اختلاف سنی داریم از اول تا بزرگ شدنمون پیش مادر بزرگمون بودیم فقط شامو ناهار خونه خودمون بودیم حتی خوابمون هم پیش مامانبزرگمون بود 

مامانمم شاغل بود راحت با بابام زندگیشونو میکردن و سر خر نداشتن😂😂

الان مامانم دوتا دیگه کوچیک داره صبح و شب آویزون خودشن و زیاد پیش مامان بزرگم نمیرن دقش میدن یعنی همش مامان مامان مامان مامان

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من بچه ندارم اما فکر نکنم اینقدر حساسیت هم درست باشه هم خودت اذیت میشی هم بچه بنظرم یذار بره موقع خو ...

همون دیگه اونجا چون مورد توجه هستش و واسش وقت میزارن.

گناه داره بزار تحت هر شرایطی خونه خودتون واسش اولویت داشته باشه 

با اسباب بازی جدید بازی و محبت و توجه فراوون 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

از یه طرف میگی دست تنهام 

از یه طرف میگی دوس ندارم بره اونجا.🤔

من از خدامه بفرستمش یجا😅 ولی همسرم میگه دوس دارم خودت تربیتشون کنی😏خسته میشم خوووب😣

یه مامان ۲۷ساله...مامان ۳تا وروجک
همش میگم من مادر بدی هستم که دوس نداره پیشم باشه با شوهرم دعوام شد گفتم شما از قصد میخواین ازم جداش ...

الان افسردگی بعد زایمان داری گلم. ولی اینارو به زبون نیار . هر چیزی رو نگو. بعدا یادشون نمیره ها!

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
خب نوشونه عزیزم خودت وقت بزار قبل از اینکه اونا بیان ببرنش خودت بفرستش خیلی خوبه که اینقدر دوستش دار ...

اره خیلی دوستش دارن تک دختره خودش دختر نداره بقیه نوه هاشن پسرن.هیچی واسش کم نمیزاره اینو میدونم ولی بچمه دلم طاقت دوریشو نداره

همش میگم من مادر بدی هستم که دوس نداره پیشم باشه با شوهرم دعوام شد گفتم شما از قصد میخواین ازم جداش ...

نههههه

تو این سن رفتن خونه پدر بزرگ و مادر بزرگ مثل یه گردش علمی میمونه براشون 

بزار بمونه شما هم استراحت میکنی

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

این حرفا چیه. یکم فکر کن متوجه میشی اشتباه فکر میکنی. بچه داداشم خیلی وابسته مامانمه خیلی وقت ها شب پیش مامانم میخوابه ولی زن داداشم هیچی نمیگه تازه از خداشونه. هر موقه میاد پیش مامانم زنداداشم میگه منم خیالم راحته میرم به کارهام برسم. بده بچه ات وابسته در نیاد. 

2706