2733
2734
عنوان

مادرشوهر

1465 بازدید | 67 پست

دخترم ۴ سالشه گفت میخوام برم خونه مادرشوهرم منم گفتم چیه هی هر شب ول میشی خونه مادربزرگات گریه که من میخوام برم پدرشوهرم اومد بردش با شوهرم دعوام شد گفتم تو بد عادتش کردی مادرت چه حقی داره یه سره بچه منو میبره اونم شروع کرده بهونه تو زندگی بلد نیستی خونه داریت صفره متنفرم ازین کلمه الانم نشستم تو اتاق با دخترم ۶ ماهشه دارم گریه میکنم نفرینشون میکنم اصلا درک نداره من دوتا بچه دست تنها .به دخترم میکم رفتی دیگه پشت سرتو نگاه نکن میگه باشه😒مادرشوهرم همش دنبال بهونست که اونو ببره اونجا.میخوام فردا زنگ بزنم نمیدونم چی بگم چه طوری بگم خیلی خستم

اجازه نده ببرتش، خودت اجازه ندی کسی نمیتونه به زور ببره

خدایا به دلم ارامش بده تا به شوهرم اعتماد کنم منه شکاک😭 اونم اگه چشاشو مثل پنکه سقفی تو خیابون چرخوند از کاسه درار😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای الهی بخورمش گفته باشه 😍 

عزیزم با بچه بچگی کن لابد اونجا بهش خوش میگذره که رفته . ببین من مربی مهدم بچه میخوای وابستت سه فقط باید باهاش بازی کنی و دستور ندی اینجا نرو ، اونجا بشین و فلان . 

یکمم تو کارا همکاریش بده مثلا بگو بیا نمک رو ببر سر سفره و وقتی برد کلی تشویقش کن . درضمن گریه هم نکن شیرت سمی میشه بچه گناه داره 

هیچ  

اول فکر کردم میگی دختره 4 سالت گفته میخواد بره خونه مادرشوهرش!!!!😧

خوب چه اشکالی داره اینجوری تو وقت بیشتری پیدا میکنی برای تنهابودن باشوهرت یا اینکه نوزادتو وقت بزاری براش با دوتا بچه سخته داره کمک میکنه خوشحال باش

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟

به دخترت گفتي رفتي ديگه پشتتو نگاه نكن؟؟؟؟😳😳

شما كه رفتارت با بچه ٤ ساله خودت اينه ببين با بقيه چيه😕

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2738
اصلا دوست ندارم بچم شب پیش کسی بمونه دوتربیتع میشه عادت میکنه هی میخواد بره خونه مامانه خودمم نمیزار ...

اصلا رو نده به مادر شوهرت من خیلی کوچیکی کردم مثل سگ پشیمونم 

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑
وای الهی بخورمش گفته باشه 😍  عزیزم با بچه بچگی کن لابد اونجا بهش خوش میگذره که رفته . ببین من ...

زیاد وقت بازی ندارم یکمم افسردگی گرفتم اینو میفهمم که کمبود محبت داره.باباشم صبح میره ساعت ۱۰ شب میاد

زیاد وقت بازی ندارم یکمم افسردگی گرفتم اینو میفهمم که کمبود محبت داره.باباشم صبح میره ساعت ۱۰ شب میا ...

دختر خوب اول بخودت برس ، گلاب و گل گاو زبون زیاد بخور ، خرما رو با گردو بخور تا تقویت شی . مادر ستون زندگیه . بعد به بچه هات . این دیگه غصه نداره که .😊

هیچ  

الان دیدم

به بچه ۴ ساله گفتی رفتی پشت سرتو نگاه نکن؟ اصلا اون معنی این حرفو نمیفهمه. معنی لغوی رو شاید بفهمه مغنی تحت الفظی رو عمرا نمیفهمه

بابا خجالت بکش. بچه ات اونجا باژی میکنه بهش خوش میگذره

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2706