2726

استارتر عزیز 

خدا جاری تون رو بیامرزه و به شما صبر بده

خب این عفونت علایمی نداشته قبلا ؟ و دلیلش معلوم نیست چی بوده ؟

دانش آموخته معماری و معماری داخلی ، فعال حوزه طراحی دکوراسیون ، عضو تیم مشاوره معماری آنلاین اتود ______دوستان عزیز، با احترام، چنانچه تمایل دارید برای طراحی دکور منزل و مشاوره معماری و دکوراسیون رایگان و آنلاین راهنمایی تون کنم، لطفا من رو در تاپیک هاتون تگ بفرمایید و درخواست دوستی ارسال نفرمایید، متاسفانه ظرفیت دوستانم تکمیل شده_______ در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، آنلاین و در اسرع وقت، با جست و جوی سایت مشاوره دکوراسیون اتود در گوگل، سوالات تون رو برای همکاران بنده ارسال و پاسخ های کامل و سریع دریافت بفرمایید.

دستاش سرد سرد بوده.شب حتی حرف میزده میگفت برین خونه من تنهایی راحترم.حتی میگفت چرا منو اوردن سی سی یو ببرن خونه پسرم تنهاس...پسرش همش مامانشو میخواست خوابش نمیبرد.برا ارامش این طفلها صلوات بفرستید بچها.انشالله همه مادرا سایه شون بالاسر بچهاشون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تسلیت میگم.دلم برای بچه هاش میسوزه بی مادرشدند.😔

«من وقتی در باب گذشته ایران تامل می‌کنم، از این که ایرانی ها دنیا را به نام دین یا به نام آزادی به آتش نکشیده‌اند، از این که مردم سرزمین‌های فتح شده را قتل عام نکرده‌اند و دشمنان خود را گروه گروه به اسارت نبرده‌اند، از این که در روزگار قدیم یونانی های مطرود را پناه داده‌اند،ارامنه را در داخل خانه خویش پذیرفته‌اند،جهودان و پیامبران شان را از اسارت بابل نجات داده‌اند، از این که در قرن های گذشته جنگ صلیبی بر ضد دنیا راه نینداخته‌اند و محکمه تفتیش عقاید درست نکرده اند،از این که ماجرای سن بارتلمی نداشته‌اند و با گیوتین سر‌های مخالفان خود را درو نکرده‌اند، ازاین که جنگ گلادیاتورها و بازی های خونین با گاو‌های خشم آگین را وسیله تفریح نشمرده‌اند،از اینکه سرخ پوست ها را ریشه کن نکرده اند و بوئرها را به نابودی نکشانیده اند، از این که برای آزار مخالفان ماشین‌های شیطانی شکنجه اختراع نکرده اندو اگر هم برخی عقوبت‌های هولناک در بین مجازات‌های عهد ساسانیان بوده است، آن را همواره به چشم یک پدیده اهریمنی نگریسته‌اند و از این که روی هم رفته ایرانی‌ها به اندازه سایر اقوام کهنسال دنیا نقطه ضعف اخلاقی نشان نداده‌اند؛ احساس آرامش و غرور می‌کنم……و امید آنکه در آینده هم ایرانی مثل ایرانی گذشته ملامت ناپذیر بماند و از بین نرود.»
2728
استارتر عزیز  خدا جاری تون رو بیامرزه و به شما صبر بده خب این عفونت علایمی نداشته قبلا ؟ و دل ...

بخاطر همین میگن گلودردای چرکی باید درمان بشن.احتمالا پشت گوش اتداخته بوده .ولی اب دور قلب زیاد بشه خطرناکه کمش با دارو چرک خشکن خوب میشه

دستاش سرد سرد بوده.شب حتی حرف میزده میگفت برین خونه من تنهایی راحترم.حتی میگفت چرا منو اوردن سی سی ی ...

چقد دلم گرفت...😖😖😖😖

کجایی هستید شما کجا زندگی نیکنید...

آخه الان بچه چی میکشه😭😭😭😭😭

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

چ سخته. خدا صبر بده به نزدیکانش😢😢😢

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
قلبش اب گرفته بوده بخاطر عفونت.لعنت به دکترا که دیر فهمیدن اب کیسه قلبش زیاد شده.واسه همین فشار اورد ...

یعنی همه اینا بخاطر چای زنجبیلی بود؟؟؟😨😨😨😨 منم تازگیا زنجبیل خریدم  برای گرمی رحم و اینا میگن خوبه رفتم گرفتم خدایااا😕😕😑😑

یعنی همه اینا بخاطر چای زنجبیلی بود؟؟؟😨😨😨😨 منم تازگیا زنجبیل خریدم  برای گرمی رحم و اینا می ...

نه گلم اصلا ربطی به اون زنجبیل نداره.سرماخوردگی داشته قبلا.حتی میگن دندون چرکی ام رو قلب اثر داره همینه

2706