2726
واسه شبهای پراز آشوب من میشه یه صلوات بفرستین خیلی تو شوکم .خیلی.فقط 35سالش بود

یک جاری خوب تو دنیا بو اونم پر کشید خدا رحمتش کنه 

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای چطوری فوت شدن😔

امضا تو دیدم مطمن باش خدا ناامیدت نمیکنه 

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑
نه بخاطر سرماخوردگی یه چایی و زنجبیل میخوره بعد فشارش پایین میاد به شوهرش زنگ میزنه بیاد ببره اورژان ...

بچه داشت

چقد مرگا راحت شده 

عروس عمه ایی منم تقریبا دوماه فوت شده 

اونم همینطوری راحت فوت شد 

هی گفت قلبم قلبم 

زنگ زدن امبولانس اومد تو امبولانس تموم کرد دوساعتم نشد .جونن بود خدا بیامرزه😔

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
تنها تاپیکی که از جاری به خوبی و خیر یاد شد....اونم فقط زمانی که اون آدم زنده نبود..هیچ وقت نفهمیدم ...

نه عزیزم حتی قبلا هم یادش بودم واقعا خانوم بود خرج عروسی ارایشگاه ....اون انجام داد.خیلی وقتام بجای خیلیا بفکر من بود

بچه نداشت؟ 

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

یعنی  چی یعنی دستی دستی تو بیمارستان کشتنش؟😕

«من وقتی در باب گذشته ایران تامل می‌کنم، از این که ایرانی ها دنیا را به نام دین یا به نام آزادی به آتش نکشیده‌اند، از این که مردم سرزمین‌های فتح شده را قتل عام نکرده‌اند و دشمنان خود را گروه گروه به اسارت نبرده‌اند، از این که در روزگار قدیم یونانی های مطرود را پناه داده‌اند،ارامنه را در داخل خانه خویش پذیرفته‌اند،جهودان و پیامبران شان را از اسارت بابل نجات داده‌اند، از این که در قرن های گذشته جنگ صلیبی بر ضد دنیا راه نینداخته‌اند و محکمه تفتیش عقاید درست نکرده اند،از این که ماجرای سن بارتلمی نداشته‌اند و با گیوتین سر‌های مخالفان خود را درو نکرده‌اند، ازاین که جنگ گلادیاتورها و بازی های خونین با گاو‌های خشم آگین را وسیله تفریح نشمرده‌اند،از اینکه سرخ پوست ها را ریشه کن نکرده اند و بوئرها را به نابودی نکشانیده اند، از این که برای آزار مخالفان ماشین‌های شیطانی شکنجه اختراع نکرده اندو اگر هم برخی عقوبت‌های هولناک در بین مجازات‌های عهد ساسانیان بوده است، آن را همواره به چشم یک پدیده اهریمنی نگریسته‌اند و از این که روی هم رفته ایرانی‌ها به اندازه سایر اقوام کهنسال دنیا نقطه ضعف اخلاقی نشان نداده‌اند؛ احساس آرامش و غرور می‌کنم……و امید آنکه در آینده هم ایرانی مثل ایرانی گذشته ملامت ناپذیر بماند و از بین نرود.»

خودش مادر بود...وای خیلی سخته اگه مادر بوده باشه

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2706