موضوع بحث

خداحافظ جاری خوب من😢

3203 بازدید | 98 پست

چند روزه از رفتنش میگذره واسه شادی روحش و ارامش نزدیکانش صلوات بفرستین.خیلی دلم شکسته باورش سخته😢

پینوکیو کجایی؟...یادت بخیر..........                    این روزها دماغها کوچکتر میشوند و دروغها بزرگتر...

واسه شبهای پراز آشوب من میشه یه صلوات بفرستین خیلی تو شوکم .خیلی.فقط 35سالش بود

پینوکیو کجایی؟...یادت بخیر..........                    این روزها دماغها کوچکتر میشوند و دروغها بزرگتر...

وا ااااااا خاک عالم چی شد جاریتون؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍فرزند اولم رو با توسل به امام حسین(ع) بهم دادی،فرزند تو راهیم رو با توسل به خانوم فاطمه زهرا(س) ، خودت حافظ و نگه دار هردوشون و همسر مهربونم باش😍😍😍

خدا رحمتش کنه دوستم

از ادمایی که ادعا میکنن خیلی چیزا حالیشون میشه حرف از بافرهنگ بودن میزنن یه جوری برخورد میکنن انگار همه چیز حالیشون میشه و بقیه بی فرهنگ متنفرم اصلا اسمشون میاد کهیر میزنم 

خداروحشوشادکنه😫

میشه براباردارشدنم7تاصلوات بفرستی؟؟ودعاکنی این ماه مامان شده باشم؟؟ممنون_الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم_____الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم__¶¶براظهوراقاامام زمان(عج)هم دعاکن وصلوات بفرست10تا-------الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
همون که اتاق عمل بود؟:

نه بخاطر سرماخوردگی یه چایی و زنجبیل میخوره بعد فشارش پایین میاد به شوهرش زنگ میزنه بیاد ببره اورژانس.فقط یه شب بستری میشه میبرنش سی سی یو صبحش متاسفانه....

نه بخاطر سرماخوردگی یه چایی و زنجبیل میخوره بعد فشارش پایین میاد به شوهرش زنگ میزنه بیاد ببره اورژان ...

وای

یه روزی میشه که با خدا آشتی میکنم و دوباره من و امینم با هم افطار میکنیم؛ اون روز من مطمئنم که سلامتی وجود خواهرمو برای همیشه در آغوش گرفته و پدر و مادر من از خنده دختر من میخندند ❤