707
648
عنوان

خداحافظ جاری خوب من😢

3222 بازدید | 98 پست

چند روزه از رفتنش میگذره واسه شادی روحش و ارامش نزدیکانش صلوات بفرستین.خیلی دلم شکسته باورش سخته😢

کودکي ام را دوست داشتم...روزهايي که بجاي دلم سر زانوهايم زخمي بود.....

وا ااااااا خاک عالم چی شد جاریتون؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍فرزند اولم رو با توسل به امام حسین(ع) بهم دادی،فرزند تو راهیم رو با توسل به خانوم فاطمه زهرا(س) ، خودت حافظ و نگه دار هردوشون و همسر مهربونم باش😍😍😍

733
715

خداروحشوشادکنه😫

میشه براباردارشدنم7تاصلوات بفرستی؟؟ودعاکنی این ماه مامان شده باشم؟؟ممنون_الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم_____الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم__¶¶براظهوراقاامام زمان(عج)هم دعاکن وصلوات بفرست10تا-------الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
همون که اتاق عمل بود؟:

نه بخاطر سرماخوردگی یه چایی و زنجبیل میخوره بعد فشارش پایین میاد به شوهرش زنگ میزنه بیاد ببره اورژانس.فقط یه شب بستری میشه میبرنش سی سی یو صبحش متاسفانه....

کودکي ام را دوست داشتم...روزهايي که بجاي دلم سر زانوهايم زخمي بود.....
نه بخاطر سرماخوردگی یه چایی و زنجبیل میخوره بعد فشارش پایین میاد به شوهرش زنگ میزنه بیاد ببره اورژان ...

وای

خدا جونم چشمم به دستهای توست و نذر میکنم با دل آدمها مثل شیشه برخورد کنم که خدای من اشتباهات گذشتمو ببخشه و امینم را در شرایط منااااسب به من برگردونه... اون روز من مطمئنم که سلامتی وجود خواهرمو برای همیشه در آغوش گرفته و پدر و مادر من از خنده حنا دختر من میخندند 
584
694