2737
2734
عنوان

پر سر و زبون بودن

1527 بازدید | 22 پست

من یه اعتقادی دارم میخام ببینم درست فکر می کنم یا نه؟
من عقیده دارم خانمهای پر حرف و پر سر و زبون تو ارتباط با شوهراشون موفقتر از خانمهای کم حرف و بی سر و زبونن .انگار آقایون یجورایی از پس زبون این خانمها برنمیان و تسلیم و فرمانبردارشون هستن .
اگر شما هم نظر منو دارید بگید چجوری یه خانم میتونه تمرین کنه پر سر و زبون بشه ؟منظورم از سر و زبون داشتن ابراز محبت کردن نیست منظورم کلا پر حرف بودن و حاضر جواب بودنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من كلا پر حرفم شوهرم خيلي كم حرفه عصابم خورد ميشه

داداشم خانمش كم حرفه و خودش پرحرف

هميشه به زنش ميگه مث خواهرم پرحرف باش

ولي تو گوش دادن شوهرم و داداشم يكي ان فرقي ندارن

بنظرم اينا به طرف مقابل بستگي داره

بعضي مردها از زن پرگو خوششون نمياد بعضي خوششون مياد

2738

اره والله. هر چی زبونت درازتر باشه بهتره. ادم باید از همون اول میخشو بکوبه چون اقایون جنبه ندارن. خوبی و قناعت مردا رو پر توقع میکنه و بعد از یه مدت میشه وظیفه ت. با مرد باید همیشه ضد و نقیض بود

آره دوستم راست میگی

زن داداشم خیلی سر وزبون داره و با اینکه نصف حرفاش خالی بندیه ولی همه دوس دارن باهاش ارتباط داشته باشن

داداشمم که نگم بهتره😁😁

یه مامان ۲۷ساله...مامان ۳تا وروجک

من اعتقاد ندارم ، خیلی از اقایونم از اروم بودن و متین بودم کم حرفی و یه کم خجالتی بودن خوششون میاد مثل شوهر خودم

خدایا به دلم ارامش بده تا به شوهرم اعتماد کنم منه شکاک😭 اونم اگه چشاشو مثل پنکه سقفی تو خیابون چرخوند از کاسه درار😌
2706