2726
میدونی استرس نیست احساس بدیه اینکه همه میتونن یه حس رو تجربه کنن اما من نه باور میکنی کم کم دارم به ...

تمام کسایی که همزمان با من ازدواج کردن بچه‌ها شون دانشجو هستن ولی من بچه ام تازه مدرسه میره،خیلی خیلی سختی کشیدم،حرف دیگه بماند ،دخالت و...

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ناراحتت کردم ولی دلم گرفته بود گفتم که کسی هم نمیدونه 

خواهش میکنم عزیزم،گفتم فقط امید داشته باشی که برای خدا کاری نداره انشاالله که همه طعم مادر شدن رو بچشن ،همینطور شما

2728
36 سالمه دکتر گفته احتمالا باید اهدایی بگیری دنیا رو سرم خراب شد هیچکس نمیدونه

مم یه دوستی دارم۴۰سالشه ذخیره تخمدانش پایین بود وتخمک نداشت دکترا گفتن باید اهدایی بگیری قرارشد آذر ماه امسال بره تهران اقدام کنه واسه اهدایی همزمان مشغول ساخت خونه وجابه جایی بودن که گفت دوسه روز ازوقت پریم گذشته بی بی زد حامله ست الان ۲ماهشه خودش طبیعی باردارشد 

فقط خدا حال دلم را میداند...باردارنیستم تیکرزدم به امید روزی که واقعی بشه.هرکی دوست داشت واسم دعاکنه۴ساله منتظرم
مشکلتون چی بود چطوری باردار شدی؟

تخمک گذاریم خیلی خیلی ضعیف بود،همه راهها رو رفتیم ،تهران یزد و....بعد دیگه قبول کردم که باید دور بچه رو خط بکشم کاملا نا امید شدم و سعی کردم بهش فکر نکنم،بعد از دو سال از آخرین درمان طبیعی باردار شدم،حتی بدونه یه دونه قرص،و دومی هم بعد سه سال،الان جلوگیری میکنیم،حکمت خدا رو ببین

هرشب خواب دوتا دختر دوقلو میبینم فک کنم خل شدم

انشالله خدا بزودی دامنتو سبز کنه.

میفهممت چی میگی خودم دارم میسوزم ازنبودش.

فقط خدا حال دلم را میداند...باردارنیستم تیکرزدم به امید روزی که واقعی بشه.هرکی دوست داشت واسم دعاکنه۴ساله منتظرم
2706