2737
2734
عنوان

الکی ترین تعصباتی که ازیسریا دیدین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 109 پست
ی استاد ریاضی داشتیم ی دختر 30ساله بود نمیزاشت از تخته عکس بگیریم😂 مث ناموسش بود ومیترسید عکس تخت ...

😅😅😅😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر شوهرام که همه عروسیا رو به زنشون زهر پار می کنن یه بارم پسرداییشون اومد تو مجلس عمه اش رو که مادر ایناست ومادر عروس بود ببینه. چون مادرشون خیلی مریض بود بعد اخر مجلس بودکه همه پوشیده ان یهو برادر شوهر احمقم شروع کرد با زنش دعوا کردن که اینجا واینستا

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728

مادر بزرگم,متنفره از اینکه هندزفری بزاری توگوش,رژ قرمز بزنی,آدامس بجویی,بلندبخندی,صداتو ببری بالا,ارایش کنی,لاک بزنی,کلأ باهمه چی مشکل داره,عجیبه

تو تاابد بغض میان خنده های منی شک نکن...
خواهرم وقتي اومدن خواستگاريش با تاپ و دامن كوتاه جلوشون اومد .تا موقع عروسي هيچي نگفتن.روز بعد از عر ...

خوشبخت باشه حالا خودتو ناراحت نکن گلکم😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2738
😅😅😅😅😅😅😅😅

سوگل یکی از بچها یادش رفته بود گوشیو اورد بالا این دید ان چنان دادی سرش زد بعدم برد بیرون کلاس حالشو گرف

اخرم با 9/30انداختش 😐

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 
بابا خارجیییییب بابا سوئدیییییی

شوخی بود😊 اون طرف اصرارداشت من خارجی ام مثلا درحدکشورای دربه در همسایه😁.....اینومتلک گفتم

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
نه بابا دختر من ششم ابتدایی خیلی سیبیلو بود منم براش میزنم کسی هم چیزی نمیگه

بهترین کاره 

ی همسایع داریم دخترش با کل پسرای محل دوس بود باباشم در جریان بود بعد ک ازدواج کرد نمیزاش دختره با ش ...

😂😂😂😂

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#
خواهرم وقتي اومدن خواستگاريش با تاپ و دامن كوتاه جلوشون اومد .تا موقع عروسي هيچي نگفتن.روز بعد از عر ...

یعنی تاپ پوشیده بود با دامن بدون ساپورت؟ اونام هیچی نگفتن بعد عروسی حرف زدن؟

2706