2737
2734

عکس رنگی من دادم بیهوشم نکردن

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی درد داشت ؟ من شنیدم یه جا تو قم با بیهوشی میکنن ، من تهرانم 

ن والا درد انچنانی نداشت فقط موقعی که مبخواد دستگاه بزاره درد میکنه.والا من راحت بودم.فقط میترسیدم

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2731

بری عکس رو بندازی ببینی هیچ درد قابل توجهی نداره خودت خندت میگیره که واسه چنین کار کوچیکی میخواستی زبر بار بیهوشی بری! بیهوشی کلی عوارض داره.

من انقدر تو نت ازین چیزا دیده بودم وحشت برم داشته بود فکر میکردم الان میخوام سرمو ببرن، اما بعد که رفتم واقعا تعجب کردم از این همه بزرگنمایی الکی

بری عکس رو بندازی ببینی هیچ درد قابل توجهی نداره خودت خندت میگیره که واسه چنین کار کوچیکی میخواستی ز ...

آخه میگن وقتی بیهوشی چون شل کردی خودت رو و ریلکسی بهتر نتیجه میده و شاید باز هم بشه، البته دکتر به من نگفته عکس بگیر ولی نمیدونم چمه؟ سونو خوبه آز من و همسر خوبه ، فولیکول روز ۱۰ اندازه ی ۱۹ داشتم ولی باردار نمیشم 

آخه میگن وقتی بیهوشی چون شل کردی خودت رو و ریلکسی بهتر نتیجه میده و شاید باز هم بشه، البته دکتر به م ...

نه عزیزم باز شدن انسداد ربطی به بیهوشی نداره، اگه اینطور بود خیلی جاها باید این کارو میکردن اما از نظر قانونی حتی ممنوعه بیهوشی واسه این کار، این نشون میده کمکی به انجام بهتر کار نمیکنه. جاهای معدودی که انجام میدن غیرقانونیه و خدای نکرده مشکلی واست پیش بیاد دستت به هیچ جا بند نیست.

منم انداختم و بلافاصله بعدش باردار شدم. بنداز انشاالله مشکل شمام حل میشه. چند وقته منتظری؟

2738
۹ ماه 😞

نگران نباش عزیزم، منم شش ماه اقدام جدی داشتم، دو سالم قبلش از سر سهل انگاری پیشگیری نمیکردم اما باردار نشدم. هیچ مشکلی هم نداشتیم علی الظاهر. حتی عکس انداختم هم گفت انسداد نداشتی اگه بوده رجزیی بوده رفع شد. کلی غصم شده بود فکر میکردم علت مشکل رو پیدا میکنیم اما خدا خواست و همون ماه باردار شدم. ظاهرا یه انسداد جزیی بوده و همون عکس رفعش کرده بود

من همین دیروز رفتم قم با بیهوشی انداختم . خیلی خوب و راحت بود اصلا هیچی نفهمیدم .  الان هنوز ک ...

طناز جون شماره برای وقت گرفتن و هزینه رو میگی؟ کدوم بیمارستان رفتی؟ چه جوری بیهوشت کردن؟

منم.قراره یکشنبه برم.عکس.میترسم.ولی وقتی اینجا بچه ها میگن.نترس میرفتم قابل تحمله. یکم اروم.میشم.

ایشالا که نتیجه بگیری، دکترت کیه؟ تهرانه؟؟ ازش راضی هستی؟ وقت میذاره برای آدم؟

مرکز طب آزمای قم  ۰۲۵-۳۱۱۹

بزنید تو گوگل همه اطلاعاتش می یاد . 

۲۷۰ تومن هزینه بیهوشی . حدود ۱۳۰ تومن هم هزینه عکس ( با دفترچه ) . کلش هم با هم فاکتور می کنن که می تونید از تکمیلی هم بگیرید .

خیلی جای تمیز و خوب و مجهزی بود . کادرش هم واقعا مهربون بودن . متخصص بیهوشی هم هست . یه بیهوشی خفیف انجام می دن که مثل خواب خوش می مونه . خوبیش اینه که همسر هم باید همراهتون باشه و کل مدتی که بیهوش بودم شوهرم پیشم بود و پاها رو نگه داشته بود . بعدش هم به هوش اومدم و شوهرم کنارم بود و لباس پوشوند و اومدیم کل پروسه ۱ ساعت شد . واقعا ارزش داشت تا قم بریم . 

2706