2737
2734

با سلام

ضمن تشکر از حضور شما در مسابقه نی‌نی سایت، همون طور که اعلام شد، اسپانسر این دوره از مسابقات، سایت عکس پرینت 

است. سرویس آنلاین عکس پرینت اولین و بزرگ‌ترین سرویس چاپ آنلاین عکس بر روی محصولات متنوع مثل کاغذ عکس، فتوبوک، شاسی، مگنت، تقویم، ماگ، پوستر و... در ایران است. کیفیت در کار ما همیشه اولویت اصلی‌مون بوده و به شما ضمانت ۱۰۰٪ کیفیت محصول رو میدیم. همچنین برای حفاظت از حریم شخصی خانم‌ها، تمام نیروهای مشغول در بخش چاپ و بسته‌بندی، خانم هستند

جایزه‌هایی که از طرف عکس پرینت به برندگان تقدیم میشه، یک کد تخفیف برای سفارش یک «فتوبوک ۲۰×۲۰ نفیس» هستش که برای ۱۲ برنده خوش‌شانس این مسابقه‌اس.

فتوبوکچیست؟

این روزها به جای استفاده از آلبوم‌های قدیمی، می‌تونید تعدادی زیادی از عکساتون رو به سلیقه خودتون در یک فتوبوک که شبیه به یک کتاب عکسه، کنار هم بچینید و سفارش چاپ بدید. چیدمان عکس‌ها، طراحی، تعداد عکس‌ها، طراحی جلد پشت و رو و نوشته‌ی روی عطف رو خودتون می‌تونید بنویسید.

چطور هدیه‌ام رو از  دریافت کنم؟

برای سفارش فقط کافیه با کامپیوتر یا لپ‌تاپ وارد سایت عکس پرینت بشید، بعد از عضویت، از منوی بالای صفحه «فتوبوک» رو انتخاب کنید. در صفحه«فتوبوک»  ما ده‌ها قالب آماده برای شما داریم. از قسمت «فتوبوک نفیس» یکی از قالب‌های آماده رو در سایز ۲۰×۲۰ نفیس انتخاب کنید و عکساتون رو داخل قالب بندازید و در سبد خرید با وارد کردن کد ارسال شده، سفارش‌تون رو ثبت کنید.
به موارد زیر توجه کنید:

1. می‌تونید تو قسمت طراحی فتوبوک از منوی سمت چپ پس‌زمینه یا استیکر مورد علاقه‌تون و از سمت راست متن مورد نظرتون رو به فتوبوک اضافه کنید.
  2. امکان سفارش فتوبوک از سایت با موبایل امکان‌پذیر نیست و باید با کامپیوتر یا لپ‌تاپ اقدام کنید.
  3. عکس‌ها دقیقا با همون کیفیتی که آپلود می‌کنید چاپ میشن و اگر عکسی کیفیت لازم رو نداشته باشه، ۴ تا مثلث زرد دورش ظاهر میشه، پس از عکس‌های باکیفیت استفاده کنید.
  4. تعداد صفحات فتوبوک ۲۴ صفحه هست و می‌تونید با پرداخت هزینه جداگانه، تعداد اونها رو تا ۵۰ صفحه بیشتر کنید.
  5. این کد هدیه فقط برای سفارش «یک عدد فتوبوک ۲۰×۲۰ نفیس» است.

راستی برای دریافت سفارش‌تون، بعد از آماده شدن (با پیامک و ایمیل بهتون اطلاع داده میشه)، هم می‌تونید حضوری به دفتر مرکزی مراجعه کنید و هم می‌تونید با انتخاب پیک یا پست پیشتاز (برای شهر تهران ۶۵۰۰ تومان و برای شهرستان‌ها ۸۵۰۰ تومان) اقدام کنید.

اگر سوالی داشتید می‌تونید در زیر این تاپیک بپرسید و یا برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان پشتیبانی عکس پرینت تماس بگیرید.

تلفن: ۰۲۱ـ۶۶۰۲۲۰۲۰

حالا اگر کسی اینو نخواست چی؟منظورم فتوبوک هست 

ایا جایگزینی داره یا فقط تک گزینه هست این جایزه؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

فوتو بوک همون البوم خودمونه !

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اگر کسی اینو نخواست چی؟منظورم فتوبوک هست  ایا جایگزینی داره یا فقط تک گزینه هست این جایزه ...

تبریک به شماعزیزم🌹🌹😘

ان شاءالله موفقیتهای بیشتروبهتر

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2728

خدا رو شکر که برنده نشدم.چقدر دنگ و فنگ داره.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
تبریک به شماعزیزم🌹🌹😘 ان شاءالله موفقیتهای بیشتروبهتر

ممنون عشقم 😘😗😍

انشالله بهمچنین

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
خدا رو شکر که برنده نشدم.چقدر دنگ و فنگ داره.

😜😜😜😁

من هروقت جایی برنده نمیشدم همینوومیگفتم😆

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

اخه استارتر قربون شکلت برم من ی پام لب گور فتوبوک میخام چکار ؟😂😅

2738

😂😂

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    
😜😜😜😁 من هروقت جایی برنده نمیشدم همینوومیگفتم😆

نه من اولش ناراحت بودم برنده نشدم ولی الان خوشحالم چون خیلی دردسر داره به نظرم.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
ما ک بن تخفیف نداریم اگه بخوایم همچین چیزیو سفارش بدیم با همین سایز و صفحات هزینش چقدر میشه؟

قیمت‌ها رو می‌تونید داخل سایت ببینید. شروع قیمت‌ها از ۴۹ هزار تومانه. البته این جایزه (فتوبوک ۲۰×۲۰ نفیس) قیمتش ۱۱۹ هزار تومانه  

نوه نداری مامان بزرگ؟؟؟

برای اونا درست کن.

بده به من مامان بزرگ عکسای عقدمودرست کنم😂😂😂

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    
2706