2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها اين خانم دكتر بچه دوست من رو از بين برد 

چرا از بین برد؟مگه دکترا با کسی خسومت شخصی هم دارن که سر بچه اش خالی کنن؟

دوست منم زیر نظرش بود 22 هفته بچه اش سقط شد دیگه دلیل نمیشه همه جا بگم بچه ی دوست منو سقط کرد.اینقد راحت با آبروی کسی بازی نکنیم خوب نیست بخدا یذه معقولانه حرف بزنیم بد نیس والا.منم یه ماه پیش بچه ام سقط شد و زیر نظر یه دکتر دیگه بودم پس همه جا بگم تقصیر دکترم بود و بچه مو کشت؟شاید خودم رعایت نکردم یا اینکه قسمت نبود این بچه رو تو بغلم بگیرم دیگه بشینم عالم و آدمو مقصر کنم

بچه ها اين خانم دكتر بچه دوست من رو از بين برد 

این چه حرفیه؟ هر بارداری درصد شکست داره باید ببینن چه مشکلی داشته انشالله به زودی خدا بهش نینی سالم بده

من چند سالِ زیرِ نظر خانم دکتر هستم دوتا بارداری داشتم چند نفر رو با سابقه دوتا بارداری و سز زیر نظر دکتر کامکار میشناسم همه راضی بودن اینکه یه نفر مشکل پیدا کرده دلیلی بر بد بودن دکتر نیست اتفاقا خیلی متعهدِ با آبروی کسی بازی نکنیم این حق الناسه

خواهر من یه زایمان زودرس به خاطر دکولمان داشت و دکترش سز کرد و بچه از بین رفت و بعد از اون دوتا بارداری زیر نظر همون دکتر داشت و خدا رو شکر سلامت به دنیا اومدن میتونست بگه اگه دکتر زودتر میفهمید بچه ام میموند اما قبول کرد که با تقدیر نمیشه جنگید

خدا برای هیچکس آزمایش با بچه نخواد که خیلی سخته

سلام.من رفتم پیش خانم دکتر مژگان کامکار.بسیار دکتر خوب،با اخلاق و حاذقی هستن.خیلی باهاشون احساس آرامش کردم.خیلی برام وقت گذاشتن.و با داروهای کمی که بهم دادن مشکل عفونتم خیلی زود برطرف شد

سلام من پيش دكتر كامكار ميرم و تحت نظر ايشون هستم فوق العاده دكتر خوبي هستند ،،، خيلي از دوستانمم زير نظر ايشون هستن ، تمام كساييم كه ميان مطبشون من ازشون سوال كردم خيلي راضي بودن ، ايشونو يه دكتر به من معرفي كردن 

خواهرمن با زایمان اوژانسی زودرس دکتر گامکار نجاتش داد..اونقدر،سریع خودشو رسوند و سریع کارای خواهرامو انجام داد.اندازه ما شایدم بیشتر  نگران بچه بود..بچه نفسش تنگ شده بود شکم مادر...خدا خیرش بده....

2706