2703
2553
عنوان

تست غربالگری تشخیص جنسیت جنین با آزمایش خون مادر از هفته 10 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 161186 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من هفته 9رفتم آزمایش خون دادم برا تشخیص جنسیت آزمایشگاه پارسه گفت 85درصد پسر.بعد هفته 13 رفتم سونو nt دکتر گفت نشونی از پسر نمیبینم پسر زود خودشو نشون میده.جفتمم قدامیه.
2456
سلام.دوستان اصلا به ازمایشگاه پارسه اطمینان نکنید.من اومد خطاهایی که پیش اومد خوندم ولی باور نکردم.مال من دوقلو بود رفتم ازمایش دادم 2بار هم رفتم هردوبار گفتن دختر.یه بارتو8هفته یه بارتو10هفته.بعدیه ماه بخاطراسباب کشی که داشتم سقط شدن که دیدم جفتش هم پسر بودن...
همه چیز در مورد عادت ماهانه؛ درد مشترک زنان اسم های متفاوتی داره . اما درد مشترک همه خانم‌ها است . بانوان در سنین باروری به طور طبیعی، هر 28 روز (این عدد می تواند ۷ روز بیشتر یا کمتر از این هم باشد)، ۲ تا ۷ روز دچار خونریزی می‌شوند (در این مقاله دورۀ ۲۸ روزه را در دورۀ قاعدگی و روزهای خونریزی را زمان عادت ماهانه می‌نامیم). در هر عادت ماهانۀ طبیعی روزانه حدود 20 تا 40 میلی‌لیتر خون و ترشحات خارج می‌شود. معمولا شدت خونریزی دو روز است. چرا خونریزی؟ در تخمدان میلیون‌ها تخمک وجود دارد که هر تخمک به همراه سلو ل‌های اطرافش، مجموعه‌ای به نام فولیکول را شکل می‌دهد. این فولیکول‌ها تحت اثر ترشحات قسمتی از مغز به نام هیپوفیز قرار دارند. یک دورۀ قاعدگی طبیعی را، براساس وضعیت جدار داخلی رحم، می توان به سه مرحله تقسیم نمود: 1- مرحله رشد 2- مرحله ترشحی 3- مرحلۀ تخریب در مرحلۀ رشد که زمانی بین اتمام خونریزی و تخمک‌گذاری است، فولیکول های تخمدان تحت تاثیر. . . ادامه...
2714
سلام. دوستان من سه هفته قبل آزمایش آمنیوسنتز دادم دیروز بهم جواب دادن که جنین مشکلی نداری (خدا رو شکر ) ازشون درباره جنسیت جنین پرسیدم که بهم گفتن جنین دختره! که واقعا شوکه شدم چون ما همه انتظار فرزند پسر رو داشتیم الان سوال من اینجاست که واقعا آزمایش آمنیوسنتز جنسیت جنین رو هم مشخص می کنه و اگه مشخص می کند تا چه اندازه دقیق و قابل اعتماد هستش؟ ممنون میشم که جوابم رو بدید خیلی نگرانمممممم
سلام دوستان در خصوص مطلب بالا که گذاشتم میخواستم نتیجه شو بگم ما بعد از انجام آزمایش آمنیوسنتز که بهمون گفته بودند جنین دختره رفتیم سونوگرافی و اونجا هم همینو بهمون گفتن بهر صورت بازم خدا رو شکر که فرزندمون سالمه
دوستای عزیزم سلام من هفته 15 بارداری هستم تو هفته 12 بودم که غربالگری رو انجام دادم ریسک آزمایشم کمی بالا بود و عدد nt هم یکم بالا بود دکترم خیلی استرس داد بهم منو فرستاد آزمایش نیفتی یا همون DNAبرام یک میلیون و 600 درامد تو همون هفته به لکه بینی افتادم خیلی روحیمو باختم تا جواب آزمایشم بیاد مردم جوابمو گرفتم و جنسیتم تو اون آزمایش مشخص کردن نمیدونم تا چه حدجنسیت درسته .اما خدا رو شکر خیالم راحت شد امیدوارم برای تک تکتون دوران خوبی باشه استرس نداشته باشین و توکلتون به خدا باشه واقعا تو غربالگری مثبت کاذب اتفاق میفته روحیتونو نبازین خطا توش زیاده پس توکلتون به خدا :) برام دعا کنید
2706