2726
عنوان

میشه نظربدین لطفا درمورداین مدل مانتوها🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 2513 بازدید | 57 پست
مرسی قشنگن من خوشم اومد اگ تونستی ادرس اینستاشو بزار اینحا

باشه عزیزم ازدوستم میپرسم میگم بهتون

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوشم اومد خریدم. البته عین اینها نیست ولی  یه چیزی تونگفتیم همین مایه هاست تنم هر کی میدید م ...

مبارکتون عزیزم

منم میپسندمشون وبنظرم خاصه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2728

این چ نازه

من شاید برا خودم دوختم البته پارسال هم تو همین سبکا دوخته بودمااا😯

من ک این مدلیا دوس دارم با جوراب بپوشم شیکه ان یکی هم اینسری تو پاییز دوختم 

فرزندم،  نور چشمم،  عاشقتم. 
این چ نازه من شاید برا خودم دوختم البته پارسال هم تو همین سبکا دوخته بودمااا😯 من ک این مدلیا دوس ...

اولی رامیگی عزیزم؟

خیاطی بلدی؟یادمه گفتی یه باربافتنی هم میکنی

باباماشالله بهت😍

من دوس دارم بافتنی یاقلاب بافی یادبگیرم حرفه ای هیچی هم بلدنیسم

کلاس بایدبرم که فعلا گیرم😑بعضی مربی هاهم قشنگ یادنمیدن

اصفهان یه دوتا مغازه هس فقط از این مدلا داره ولی خیلی جدید ترشو انصافا جنسای درجه یکی هم داشتن ولی ...

آهان من اصفهان نیستم عزیزم

حدودچن بود؟اینااحدود۱۴۰ هس

اولی رامیگی عزیزم؟ خیاطی بلدی؟یادمه گفتی یه باربافتنی هم میکنی باباماشالله بهت😍 من دوس دارم بافت ...

من همه فن زدم خخخ اریشگری خیاطی قالی بافی قلاب بافی ورزش هم میرم دف هم میزنم فقط مامانی نشدم😄

فرزندم،  نور چشمم،  عاشقتم. 
من از اولی خوشم اومد 😊😊 تازه ۳۵ سال که سنی نیست خانومی😍😍😍😍

والا اگر سنی باشه من کلا بوی الرحمانم بلند بوده خبر نداشتم😂

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

هروقت۶۰سالو رد کردین اگر اونم اگررررر دلتون خواست تو رنگ ومدل احتیاط کنین

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2706