2737
2734
عنوان

کیا با اولین آی وی اف باردار شدن

189747 بازدید | 165 پست

سلام به خانومای که با اولین ای وی اف باردار شدن من مشکلم بسته بودن لوله های رحم هست میخوام برم برای ای وی اف نمیدونم میشه با اولین ای وی اف باردار شد یانه فقط توکلم به خداست خواهشا اونایی که با اولین ای وی اف مامان شدن بیان بگن چیکار کردین و مشکلتون چی بوده ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه مشکلت فقط بسته بودن لوله هات هست، با عکس رنگی برات باز میکنن. اگه تخمک گذاری خودت و اسپرم همسرت مناسب باشه نیازی به ivf نیست دیگه. منم تو سیکل ivf هستم. ولی شنیدم کسانی بودن بعد عکس رنگی، طبیعی باردار شدن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
واسه من که نشد امیدوارم شما مامان شی

شمام ivf کردین؟؟؟ بعد انتقال جنین علائمی نداشتین؟؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
عزیزم اگه مشکلت فقط بسته بودن لوله هات هست، با عکس رنگی برات باز میکنن. اگه تخمک گذاری خودت و اسپرم ...

برای من با عکس رنگی باز نشد عزیزم دکترم بهم گفت آی وی اف کن

شمام ivf کردین؟؟؟ بعد انتقال جنین علائمی نداشتین؟؟

آره آی وی اف کردم . علایم اصلا مهم نیست چون تلقینه من حتی ویارم داشتم بس فکر میکردم

❤خدای مهربونم ، مرسی که اینقد خوبی . عااشقتم ❤
آره آی وی اف کردم . علایم اصلا مهم نیست چون تلقینه من حتی ویارم داشتم بس فکر میکردم

منظورم این بود دل درد و لک لانه گزینی نداشتین؟

2706