1345
1341
ولش خودت خوبی؟من امروز باشگاه نداشتم ...از 5 صبح بیدارم ...ساعت 4 تا 5 یه چرت زدم .....الانم اومدم ب ...

ولش ؟؟؟؟ منو ولش ؟؟؟؟ 😞😞😞😞

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘
ولش خودت خوبی؟من امروز باشگاه نداشتم ...از 5 صبح بیدارم ...ساعت 4 تا 5 یه چرت زدم .....الانم اومدم ب ...

آه ....

من میرم گم 🙁😓😓😓😓

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

نه بابا😂😂😂😂 میرن هوا عوض کنن  به خاطر مامان بزرگش خیلی اذیت میشن

نه نمیخوام 

بگو نره 😫😫😫

من الان ناراحتم 😓😓😓

1350
بیا گریه کنیم😭😭😭😭 بدبختی اینه نمیتونم غر بزنم😭😭😭 چون خودم دارم میرم خونه عمم😭😭😭😭

واسه همین میگم دیگههه 😭😭😭😭😭

گریههههههههههههههه

وای من بودم حرص میخوردم  حسودم من 😅😅😅

😅😅😅 من رو خودم خیلی کار کردم ولی بازم گاهی به خواهرش حسادت میکنم که مثلا میرن کوه باهم یا شبا میرن گردش ولی خیلی کم شده نسبت به اولا 

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
واسه همین میگم دیگههه 😭😭😭😭😭 گریههههههههههههههه

یکم آرایش کردم قیافم رو اومد😅😅

رو کبودیام کانسیلر زدم تا حدود زیادی رفت

یکم ابروهامو تمیز کردم

دندونامو سفید مفید کردم

روحیم شاد شد داشتم میپوسیدم😅

واسه همین میگم دیگههه 😭😭😭😭😭 گریههههههههههههههه

😂😂😂😂😂

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
1307
شانس آوردم خواهر نداره😳😳😳 خودشم میگه شانس اوردیا😂😂😂

خواهرشو خیلی دوس داره خیلی خوشگلم هس کلا خفنه دیگه قبلا که گفتم مدال آسیاییم گرف تو بازیای جاکارتا کلیییی امتیاز دادن بهش واس مدالش 

بیا گریه کنیم😭😭😭😭 بدبختی اینه نمیتونم غر بزنم😭😭😭 چون خودم دارم میرم خونه عمم😭😭😭😭

عزیزم گریه برا چی؟تو برو خونه عمت ،اونم با فامیلش و دخترخالش برن پارک؟ایرادش چیه؟اصلا ذهنتون رو از این حرفا پاک کنید.انقدر به همدیگه سخت نگیرید.وگرنه که بازی موش و گربه تمومی نداره و فقط اعصاب خودتون و داغون میکنید.تو بی تفاوت باش نسبت به دخترخالش،ویتامینم از تو یاد میگیره.با هم مهربون تر باشید تا ارامش داشته باشید.آفرین دخترم😉

عزیزم گریه برا چی؟تو برو خونه عمت ،اونم با فامیلش و دخترخالش برن پارک؟ایرادش چیه؟اصلا ذهنتون رو از ا ...

من که خودمو کنترل میکنم خیلی بهتر شدم نسبت به قبل 

البته قبلا بیشتر کرم میریخت بعد دیگه برطرف شد 

ولی خب بازم ☹☹

اگه گیرای الکی نبود الان میتونستیم نامزد باشیم با خیال راحت پیش هم میبودیم😭😭 

1288
اوووووو😯😯😯 ولی شما خفن تری خانوم دکتر😁😁😁

😂😂😂 دکترو خوب اومدی

وای من دلم خواهرشوهر میخواد😂😂😉

😂😂😂 تا الان که کاری نداشته تازه بهش سفارش میکنم که مثلا امروز بازو منو بیست دقیقه کاشت اگه قزوین باشه شب که بازو میره خونه گاز و کتک اینا😂😂

😂😂😂 تا الان که کاری نداشته تازه بهش سفارش میکنم که مثلا امروز بازو منو بیست دقیقه کاشت اگه قزوین ...

خواهرشوهر اگه با عروس دوست باشه خیلی خوبه.حداقل آدم یه هم صحبت داره.

من خواهرشوهر ندارم.فعلا جاریم ندارم.اوووم خیلی تنهام وقتی میرم خونه مادرشوهرم.

خواهرشوهر اگه با عروس دوست باشه خیلی خوبه.حداقل آدم یه هم صحبت داره. من خواهرشوهر ندارم.فعلا جاریم ...

اره خوبه تا الان که خوب بوده البته هنوز رسما خواهرشوهر نشده😅😅😅 اونم خواهر نداره مثل من منم دوس دارم همه چی براساس دوستی و صمیمیت باشه

1346