1345
1341
بعد تو راه شعر میخوندیم باهم اورییییی با دوستای فرز و شیطونِنننش از در و دیوار میان توی تاپی ...

وای تصور کن !!! 😅😅😅😅😅

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘
من راپونزل گیسو کمندم

Wow 😍😍😍

خیلی خوش‌به‌حالت 😀😀

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

اوری چه جوری با گوگل ارس میری مسافرت😥😥

اون قدر با‌کیفیت نیست که بشه فیض برد🤔

ژئو رفرنس و عارضه بندی کردم یه قسمت از گوگل ارسو تا بفهمم چی چیه چشام از کاسه دراومد😂😂

کارم‌تموم شه میرم خارجو ببینم چه جوریه 😂😂

موهامو خشک میکرد 8 تا . با 6 قاشق موهام خیلی خوب میشه نرم میشه اما مثل اینکه باید 8قاشق کنم ببینم چی ...

هفتا بزن گلم.

بعد چون ساقه موهات خشکتر از کف سرته بعد حمام یه قاشق روغن نارگیل و تو یه لیوان اب ولرم قاطی کن در حدی که موهات نم بگیره اسپری کن شونه بزن بعد بباف

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
1274
وای چی شده؟قربونت برم من😥

وای ویدی یه لحظه تصور کردم چندتا پسر دهه شستی لاغر و موها از ته تراشیده تو کوچه با شلوارای خاکی نشستن،بعد یکی از دوستاشون با چشمای اشکی اومد پرید وسط جمعشون گفت بچا رفیقتونو زدن

مام با سنگ و بیل و کلنگ اومدیم برا دفاع ازت 😂😂😂😂

وای چی شده؟قربونت برم من😥

خدانکنە 

ی کاربری هست اسمش یلدا مشکل داشت سعی کردم کمکش کنم

الان فحششششش بارونم میکنن

میگن تو همون یلدایی ، توهم داری ، روانی هستی

حملە ور شدن بهم الکی 

با هیچکی هیچ بحثی نداشتم😭😭😭😭

چقد بدە اینجا

1308
خدانکنە  ی کاربری هست اسمش یلدا مشکل داشت سعی کردم کمکش کنم الان فحششششش بارونم میکنن میگن ت ...

خاک بر سرشون

ول کن بعضیا بلدن پاچه بگیرن

بیا بخلم عسیسم🤗🤗🤗🤗🤗

خدانکنە  ی کاربری هست اسمش یلدا مشکل داشت سعی کردم کمکش کنم الان فحششششش بارونم میکنن میگن ت ...

برا همشون گزارش بزن ادرس بده منم میزنم.

@tina_am   چه وضع نظرسنجیه دختر  هیچکدوم و نزدم ☹️

یدونشو میزدی حالا به خاطرِ من😁😁😁😍

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     
خاک بر سرشون ول کن بعضیا بلدن پاچه بگیرن بیا بخلم عسیسم🤗🤗🤗🤗🤗

سلام خوبید کیا از محلول شیوانا نتیجه گرفتن من هر سری میام دوهفته میزنم باز ول میکنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3126158/پبش-به-سویی-شکمی-تخت?postId=101368791
1335