1542
1541
عنوان

دورهمی گیسو کمندا

| مشاهده متن کامل بحث + 1031207 بازدید | 172593 پست
اره اره دیدم فقط الان هشت گیگ نت از کجام بیارم 🤣🤣🤣🤣🤣

امریکن پای منم شنیدم خیلی بی ادبیم هست😂😂😂

همه دنیا بخواد و تو بگی نه نخوادو تو بگی آره تموووووومه😍 همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حرووووومه❤❤❤❤
دیدی دیدی 😂😂😂

واااای پوکیدم از خنده خدا نکشتت 😂😂😂😂😂😂 

همه دنیا بخواد و تو بگی نه نخوادو تو بگی آره تموووووومه😍 همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حرووووومه❤❤❤❤

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
میدونی چرا ؟چون تو همون صحنه هاش مشخص میشه ملکه هم ج ن س بازه 😉😉😉😉

عع ! تو یوتیوب بوداااا ! شک کردم چرا اینا که همو بوس میکنن خانومن !؟ بعد گفتم شاید یکیش آقاس !

آخه فیلمو باز نکردم ببینم 😅

جناب حضرت نوح ! با این حساب از توفان بزرگ به این زودی ها خبری نیست ... با انبوه درختی که شما بریدید چند کشتی کوچک بسازید برویم بر دریا خوش باشیم . برای غرق کردنمان وقت بسیار است .
قبلا گدایی کردوم فقط یه گیگ داد اندازه تیتراژ اولش فقط 😂😂😂😂😂

عع به منم ۶ تا داد 😄

جناب حضرت نوح ! با این حساب از توفان بزرگ به این زودی ها خبری نیست ... با انبوه درختی که شما بریدید چند کشتی کوچک بسازید برویم بر دریا خوش باشیم . برای غرق کردنمان وقت بسیار است .
1432
سلام گیسو کمندا✋ من چندروزه موهامو پسرونه کوتاه کردم اخه موهام وز بود دوست نداشتم حالا میخوام موهام ...

سلام عزیزم 

ما اینجا برای موهامون از ترکیب حنا و روغن نارگیل و زیتون خوراکی استفاده کردیم 

به یه سریا ساخت به یه سریا نه 

خب بسازه چجور میشه نسازه چجور؟

بسازه که خب همه جوره خوبه 

نسازه ریزش میاره . مثلا به حنا حساس باشی پوستت زخم میشه و ‌‌‌‌‌...

1563
مععععرکه است هااااا دوست نرون دی وی دی پنج قسمتشو داد دیدیم وای من ده بار دیدمش😅😅😅😅

ای فیلی فیلمایی میبینی هم چیزداره

بچا گوشیم زنگ خورد جواب دادم (تبلیغات برای فروش تصفیه آب خانگی بود)

میگه : سلام خانومی .

منم سلام دادم بهش 

صداشو بچه‌گونه کرد گفت : گوشیرو میدی مَمَنی (دقیقا همین طوری بامزه) 😅😅😅 

گفتم من خودم مامانم 😂😂😂

میخنده میگه عع ! واقعا ؟؟؟؟ 😂😂😂

گفتم البته اگگگگر ازدواج میکردم الان مامان بودم 😂

بچا گوشیم زنگ خورد جواب دادم (تبلیغات برای فروش تصفیه آب خانگی بود) میگه : سلام خانومی . منم سلام ...

😂😂😂😂😂 مامان منم اینجوریه اونوقتا ک موبایل نبود هروقت دوستای بابام زنگ.میزدن خونه میگفتن کوچولو گوشیو میدی بابات 😂😂😂😂 اونم میگفت چشم عمو گوشیو میداد بابام

😂😂😂😂😂 مامان منم اینجوریه اونوقتا ک موبایل نبود هروقت دوستای بابام زنگ.میزدن خونه میگفتن کوچولو ...

عععع 😅😅😅

پس سوژه زیاد دارن 😂

1578