1421
1411
عنوان

دورهمی گیسو کمندا

| مشاهده متن کامل بحث + 919542 بازدید | 155753 پست
اره فک کونوم سه تایی باهم میرن .... استغفراله  فکر کونوم با روح الامین قرار مدار دارن   ...

😂😂😂😂 منم قرار دارم اون ساعت که ای بابا

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

آبنبات نمیخام😐 ببروم خصوصی    

یا خدااااا مورد نداشتیم این مدلیااا فیلی بترررس این مشکوکه😂😂😂

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
1401
😂😂 من دارم میزنم رو دست فیلی از تیتی و اوری خلاجت میکشم باز خیلی چیزا رو نمیگم تو دلم میمونه😅

این همه آدم چرا از ماااا 😅😅😅😅

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
نه بابا ..اتفاقا کارای بد بد میکنیم بزار ذهنش درگیر بشه  کیف کنیم خخخخخخخخخخ

😂😂😂 من خودم همش درگیر کارای بدم دیگه حالِ فکر کردن به کارای جزیی شما رو ندارم😅😅

خیلی پر رویی از من خجالت بکش    

نه تو از خودمونی😅😅 اوری خیلی ذهنش پاکه نمیخوام منحرفش کنم تیتیم ننمونه خو😅

1394
خو آبنبات دوس دارم    

😂😂😂 آفریییین منم آبنبات و بستنی اینا زیاد دارما😅

بریززززززززززز بیرون عزیزم سبکککککک کن خودتو نزار بمونه رو دلتتتتتتتت    

قطع کاربری میشم😂😂😂

1396
بیا بریم 😂 میخام آبنباتت رو ببینوم   ببینوم آبنبات کی بزرگتره😂😂😂😂

فیلی فرار کن فقط 😅😅😅😅😅

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
خاک به سسسسروم گروهی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟     چیزه اینه  مونوم بیام ؟    

با همه شوخی با جبرییلم شوخی؟؟ میزنه پودرمون میکنه هااا😅

اگه نرون ولت کرد بیا ما مجردیم میتونیم بریم وقتمون آزاده😅😅

1339