1464
1459
عنوان

دورهمی گیسو کمندا

| مشاهده متن کامل بحث + 956546 بازدید | 161940 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
زنده باشه  مثل عمه ش خوشکله؟

ای بابا . عمش کجا خوشگله 😅😅

انقدر جیگرهههه . ریزه میزههه 😍😍

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
دوستم گفت بابام گفت زود بیا خونه من برم خدافطی کردم باهاش بعد ویتامین بهم گفته بود میره دستشویی نگو ...

وای چه بامزه 😅😅😅

ببین من چند باری اینطوری شدم . و اون طرف سوم رو اون لحظه انقققققدر حس تنفر بهش داشتم و تو دلم فحشش دادم که خدا می‌دونه 😅 بعد میدیدم برام کادو خواسته بخره و طوری رفتار کرده که من نفهمم 😅😅

خدا ببخشه 

سونی فکر نکن به فکرت نبودیما ! فمیدم ندیدی پستمونو 😊

بیا اینجا ، آخراش و ص بعدش 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1578553/دورهمی-گیسو-کمندا?page=8083

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
8
سونییییییی تولدت مباررررررررک تاریخ تولدت رو داده بودم به تقویم گوشیم که یادم نره 😍😍😍😍 مبارکهه ...

وای چقدر تو خوبییییی😍😍😍😍😍😍😍

مرسی عزیزم 🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩

وای چه بامزه 😅😅😅 ببین من چند باری اینطوری شدم . و اون طرف سوم رو اون لحظه انقققققدر حس تنفر بهش ...

😅😅😅😅😅

وای اوری چون تو اعلانا نبود ندیده بودم مرسی گفتی 

😍😍😍😍😍

😅😅😅😅😅 وای اوری چون تو اعلانا نبود ندیده بودم مرسی گفتی  😍😍😍😍😍

قربونت برم . آخه کلی تدارک دیدیم با فیلی 

میوه و نوشیدنیا خراب میشد 😅😅

1474
😁😁

ان شاءالله سال دیگ ویتامین شوهرته و برات ی تولد بزرگترشو میگیره😍😍😍

من امسال غم انگیزترین تولد دنیا رو داشتم کاش خدا سال دیگ برام جبران کن اون همه غم رو اگر منو میبینه😢

معامله با خدا شاید زمانبر و سخت باشه اما عاقبتش خیلی شیرینه😢😌
ان شاءالله سال دیگ ویتامین شوهرته و برات ی تولد بزرگترشو میگیره😍😍😍 من امسال غم انگیزترین تولد دن ...

سال دیگه که نمیشه خیلی دوست دارم بشه ولی نمیدونم😔

واقعا ازدواج پول میخواد

ایشالله توام هرچه زودتر به خواسته دلت برسی عزیزم🥰

ینی چی؟ ینی چنتا میشه اسیب دیدس؟تا باشه ازین اسیب دیده گیا😂

خو تار مو که اسیب دیده باشه زود موخوره میگیره،شکننده میشه

وز میشه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
1457