1428
1389
عنوان

دورهمی گیسو کمندا

| مشاهده متن کامل بحث + 919428 بازدید | 155746 پست
بابا این الی رو من تازه از شیر گرفتم    

😂😂😂

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
بچیا مو بروم خونه ننه ام  بووووووووووووس به همممممه جاتون    

برو عزیزم فعلاااا😘😘😘

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

بیا اینور ور خودوم غش کن    

یا خدا از هر دستی بدی از همون دست میگیری ببین دو دقیقه نیست تو رو من غش کرده بودیا قدرت خدارو

معامله با خدا شاید زمانبر و سخت باشه اما عاقبتش خیلی شیرینه😢😌
1436
وقتی 5-6 سالش شد.... اقای برقی اومد کنتور برقمونو توی حیاط چک کنه.... ما طبقه بالا بودیم که پنجره مش ...

😅😅😅😅😅😅

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
خوش بگذرهههه😍😍

وااااااااااااای زی زی منم 71ایم 25 شهریورم تقریبا یه ماه از تو بزرگترم😍😍😍😍😍

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........