1373
1341
فیلی با نرون باید بیاد شب‌نشینی 😅

😅😅

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
سالم عزیزم چند وقته میخوام  به موهای دخترام محلول شیوانا رو بزنم سوال دارم  از شما پرسیدم ...

عزیزم اجازه بده دخترت بزرگتر شه تا بتونی روش تست حساسیت به حنا رو انجام بدی چون الان خیلی کوچولوعه و اگه حساسیت نشون بده بچتون خیلی اذیت میشه بهتره ریسک نکنید به سرش با گوش پاک کن لعاب برنج بزن توش نمک نداشته باشه کم کم پرپشت میشه

بعدم بچه ها تو این سن و سال اکثرا کم مو هستن بزارید چند سال دیگه ببریدش طب سنتی طبع بدنشو متوجه شید بعد طبق طبع و مزاجش شروع کنید براش روغن تراپی کنید تا موهای سالم و پرپشتی داشته باشه

این پیجم دنبال کنید مطالب خوبی راجب انواع مراقبتای مو و ماسک و شامپوهای مختلف داره توصیه میکنم از پست اولش بخونید استوریای هایلایت شده رو هم نگا کنید

Haircare-sogand

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن