1428
1363
عنوان

دورهمی گیسو کمندا

| مشاهده متن کامل بحث + 912752 بازدید | 154785 پست

من سرمامیخورم یا کلا مریض شم کابوس میبینم دیروز عصر خواب بد دیدم پاشدم کنار لبم مور مور میکرد تبخال زدم😐 پماد آسکیلوویر یا همون آلوویر زدم چیکنم زودتر خوب شه

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
حالا من یه خالی بستماااا 😅😅😅

نه باووووووووو منم داداشام زیاد میزدن این هیوا نمیدونوم دقیقا بارفیکس رو چی چی میگه ؟

ما خوب به همون میله ها میگیم که عین میمون بهش آویزون میشودوم تو بچگیام   

باع...

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

منم وقتی شب پیتزا میخورم تا صبح کابوس میبینم و جفتک میندازم    

😂😅😅 نه من خیلی آرومم فقط کابوس میبینم حتی مریضم میشم بدترین دردم داشته باشم صدام درنمیاد

بازو میگه از بس مظلومی دیگه

من مظلومم؟؟😂😂😂

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
نه باووووووووو منم داداشام زیاد میزدن این هیوا نمیدونوم دقیقا بارفیکس رو چی چی میگه ؟ ما خوب به همو ...

آره همونا 😅

فیلی من بچه بودم ، پُل میزدم ، بارفیکس میرفتم ، عمود سرمو میذاشتم زمین پاهامو بالا میبردم ، فرقون بازی میکردم ، از ستون بالا میرفتم 😅

عمرااااا یدونه ازینارو بتونم برم 😁

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
1390
😂😅😅 نه من خیلی آرومم فقط کابوس میبینم حتی مریضم میشم بدترین دردم داشته باشم صدام درنمیاد بازو می ...

ای بازوی ساااااااااااااااااااده 

بیا مظلومتو اینجا ببیییییییییییین   

اوه اوه خدا بدوووووووووووووووووور

باع...
من سرمامیخورم یا کلا مریض شم کابوس میبینم دیروز عصر خواب بد دیدم پاشدم کنار لبم مور مور میکرد تبخال ...

عع ! 

حالا من همه چی رو بزززززرگ میبینم خودمو قدِ ارزن ! 

چشمامو که میبندم همه چی در نظرم مثل یه بالن بزرگِ بزرگن 

جزو عجایبم 😅

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
😂😅😅 نه من خیلی آرومم فقط کابوس میبینم حتی مریضم میشم بدترین دردم داشته باشم صدام درنمیاد بازو می ...

آدرس بده بیاد در خدمت باشیم تا زوایای مختلفِ تو رو بیشتر و با دقت‌تر کشف کنه 😅

سلاااااااااااام بروی ماهت مامانه جوجو خوبی خوشی مماخت چاقه ؟

اره😀

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍
آره همونا 😅 فیلی من بچه بودم ، پُل میزدم ، بارفیکس میرفتم ، عمود سرمو میذاشتم زمین پاهامو بالا میب ...

دققققققققققیقا منم این کارارو میکردم 

الان بارفیکس 3 تا نهایتا میرم 

پل میزنم 

بین دو طرف در هم میتونم بالا برم هنوز خدارو شکر   

باع...
1376
ای بازوی ساااااااااااااااااااده  بیا مظلومتو اینجا ببیییییییییییین     اوه اوه خدا ...

😂😂😂 از سر دلسوزی خواسته یچی بگه 

آدرس بده بیاد در خدمت باشیم تا زوایای مختلفِ تو رو بیشتر و با دقت‌تر کشف کنه 😅

😂😂😂 

1403

کسی کاربری جدید شیوانا رو میشناسه؟

الان موضوع این تاپیک چیه دقیقا عزیزانم؟

من سوال دارم خوب😢

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان
آله آله  عکس کاربریشووووووووووووو    

زشته نیگا نکن 😅

کسی کاربری جدید شیوانا رو میشناسه؟ الان موضوع این تاپیک چیه دقیقا عزیزانم؟ من سوال دارم خوب😢

سلام گلم اینجا دورهمیه

اگه کمکی ازمون بر بیاد دریغ نمیکنیم

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍
1364