1345
1363
عبداله چی چی ؟    

منظورش آپ دولیو چاگیه😂😂 ما میگیم دولیو گفتم شاید اسم تفکیک شدشو بیشتر دوس داشته باشی😂😂

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
دم هممممتون گرم خستگیم دراومد  ما بریم باشگاه بسازیم پاسگاه  بوس به هممممممممه جاتون&nbs ...

برو عبضی از کنار برو پاسگات نگیره به در و دیوار و موتوری😅😅

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
😂😂😂😂 بچا بوس خدا به روی ماهتون 💓💓💓

بوس ننه 😘😘 مواظب داداشی باش

تصمیم قاطع گرفتی پسره😅

اینهمه خواهر زاییدی برام یدونم داداش بزا چی میشه خو😅

1376

فکر کنم حدود ۱۰ تومن خرج کردیم ما🤯🤯🤯

ولی بازم خیلی به صرفه شد چون از تهران خیلی بهتره هم قیمت هم جنس

من که هرچی ببینم رو هوا میزنم میدونم تهران پیدا نمیکنم

ولی جا دارم بیشتر خرید کنم😂تو یه بعدازظهر باید دیگه تموم کنم 

فکر کنم حدود ۱۰ تومن خرج کردیم ما🤯🤯🤯 ولی بازم خیلی به صرفه شد چون از تهران خیلی بهتره هم قیمت هم ...

وای خرید خییییلی خوبه 

ادم تا مدتها روحیه‌ش تازه میشه 😁😁😁

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
1288
اوری دیشب چت بود؟؟؟چرا یدفعه پوکیدی؟   اشکت دم مشکت شد     فکرمو مشغول کردی   ...

هیوا اون آب مماخم بود ... مثلا شکلکش اینطوریه خیلی خوابالو بودم 😒

خیلی خوابم میومد ، خیلی منتظرت می‌موندم تا پیام بدی ، منم رفتم ...

نگرانم شده بودی ؟؟؟؟ 😌

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
هیوا اون آب مماخم بود ... مثلا شکلکش اینطوریه خیلی خوابالو بودم 😒 خیلی خوابم میومد ، خیلی منتظرت م ...

باز نگاااااااااااااااااااااااا  

آخرش تو منو خواستگاری میکنی   

به همین تاپیک قسم تو بمن نظر بد داری  

1364