1147
1341
مطمئنا میگه غلبه چه مزاجایی داری..کمبود وزن و وزن نگرفتنت از هموناست... اره اگه بگی حتما بهت دارو می ...

چه قدم من دوست دارم اون سویقی که گفته بودی رو ! 

هنوز دارمش مقداری . اصن یادم میره بخورم 😤😤😤

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘

خووووووو هموووووووووووون..... داروهاش زیاده باید برنامه ریزی کنی که به موقع بخوری وگرنه فقط هزینه بیخود کردی.....بینش وقفه ننداز ..چون اینا گیاهیه بیشتر طول میکشه اثرگزاریش ...پس مداومت کن و صبور باش.

هیوا شبت به خیر 😪

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.