1351
1273

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

سلام به همگی ، دوستان اون ترکیب حنا و روغن برای جلو مو جواب میده؟ من موهام خوبه ولی پیشونیم حالت ذوزنقه داره و دو طرف پیشونیم خیلی بالا هست و موهای خیییییلی کمی داره 

همیشه همینجوری بوده ها 

از بچگی 

میشه با این معجون پر شه؟ 

1350

ادوارد : میدونی آنا

آدم ها چندین دسته اَن

دسته ای که از تنهایی "فراری" اَن

و تصمیم میگیرن که یکی رو دوست داشته باشن

دسته ی دوم نمی تونن از تنهایی فرار کنن

و از طرف یکی دوست داشته میشن

و دسته ی سوم ...

آنا(با لبخند) : و دسته ی سوم چی ...؟!

ادوارد : اونا تو هیچ دسته ای نیستن

میدونی آنا

اونا واقعا "تنها"ن

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘

سلام دوستای جونی جونیم 

از حال من اگر پرسیده باشید بهترم این آدمیزاد شرایط زود براش عادی میشه 

فقط بچیای دل پاک ، دعا یادتون نره حتی در حد یه ذکر ممثبت منو یاد کنید درحال حاضر و بااین شرایط من بعد خدا فقط شماهارو دارم 

باع...
سلام دوستای جونی جونیم  از حال من اگر پرسیده باشید بهترم این آدمیزاد شرایط زود براش عادی میشه& ...

فیلی چرا نمیگی چی شده ؟؟ مردم از استرس

دختر باس بدنساز باشه و خوش هیکل😍💪💪💪سوال بدنسازی داشتین خوشحال میشم راهنمایی کنم😙
1334
سلام دوستای جونی جونیم  از حال من اگر پرسیده باشید بهترم این آدمیزاد شرایط زود براش عادی میشه& ...

من به یادت هستم فیلی برات دعا میکنم انشاءالله زودی مشکل ت حل بشه

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........

+ عشق دو وجه داره

یکی "موندن" و اون یکی "رفتن" .

- جالبه ...! خُب تو کدومشو ترجیح میدی ؟

+ "رفتن" رو ... اینطوری لااقل ظاهرش سال‌ها حفظ میشه

ماها با موندن ، بیشتر مواقع به عشق گند میزنیم !

یه نگا به آدمایِ عاشق اطرافت بنداز ...

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘
1308

سلام خانومها برا ریزش مو سرچ میکردم به محلول شیوانا آشنا شدم و اومدم اینجا 

فقط جدیدا کسی روغنها رو خریده میخواستم ببینم چه مارکی گرفتین و اینکه هزینش چقدر میشه تقریبا ممنون میشم راهنماییم کنین. 

ای بادسبک ساز مرا بگذروبگذار هشدار که آرامش ما را نخراشی....
🤧🤧🤧🤧

دسمال مماخشو 😅

سلام خانومها برا ریزش مو سرچ میکردم به محلول شیوانا آشنا شدم و اومدم اینجا  فقط جدیدا کسی روغن ...

سلام جدیدا نه . من آخرین خریدم برج ۱۰ پارسال بود از روغن فروشی "امروز"

1331