1147
1292
یدونشو میزدی حالا به خاطرِ من😁😁😁😍

مهمون اومده ؟؟ 😁😁

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘
آی بە خدا کاش اوجوری بود  عییین بچگیام میبدمتون پشتم دآین  انقددددفحشم دادن پدرمو درٱورد ...

وای خدای من !!! چه قدر ظاااالمن !!!

عزیزم 💔

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

اره اون تبر و بردار بیار😂

وای من دعوا میبینم گریه میکنم 😫😫

دخترا بلندای پیشونیتون رو در نظر بگیرید 

عرض پیشونیتون رو هم در نظر بگیرید 

حالا نقطه وسط این دو تا رو در نظر بگیرید 

یعنی وسطِ وسط پیشونی 

دقیقا از همونجای من داره یه جوش بزررررگ درمیاد 😓 

این لحظه هزاااار بار تقدیم تو باد  😂😂😂😂

1291
دخترا بلندای پیشونیتون رو در نظر بگیرید  عرض پیشونیتون رو هم در نظر بگیرید  حالا نقطه وس ...

😅😅😅😅

دقیقا من وسط ابروهام اونجا که هندیا خال میذارن من یه جوووووشی زدم خواستنییییی 😅😅😅

الانم یه چسب کوچولو زدم روش که عینک میزنم اذیت نکنه 😁

دیگە بهشون اهمیت نمیدم ولی اون موقع خیلی غصە خوردم😎😎

خوب میکنی اهمیت نمیدی ! آفرین دوست خوووبم 😚😚😚

نه بابا کیفیتش خیلی خوب بود من میدیدم !!! من بالا پشتبوم خونه‌مونم میدیدم انقدر ذوق میکردم 😅😅

آره در اون حد معلومه منم خونمونو پیدا کردم😂😂

تازه توی داهات بابابزرگم عمم ویلا ساخته نارنجیه جاشم یادم بود  رفتم اونم‌پیدا کردم😂😂

آمریکا رفتم یه شهر پیدا کردم چقققققدر مرتتتتتب بود😦😦انگار خط کش گذاشته بودن

1274
دخترا بلندای پیشونیتون رو در نظر بگیرید  عرض پیشونیتون رو هم در نظر بگیرید  حالا نقطه وس ...

اوا😅😅😅

عجب جاییه😅

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉

سلام چه ها من ۴ماه شده که محلول شیوانارو گذاشتم 

موهام نصف شده و یک طرف سرم کاملا خالی شده

رویش داشتم اما هم مو جدیدا میریزه و هم موهای قدیمی و کلفت وخودم 

دیگه از همه طرف سرم خالی شده وهسچ جایی دیگه نمیتونم برم.

حتی خونه مادربزرگمم رفتم روسری گذاشتم سرم

کاش  «امید» میراث جاودانه تو باشد⚡️✨
سلام چه ها من ۴ماه شده که محلول شیوانارو گذاشتم  موهام نصف شده و یک طرف سرم کاملا خالی شده رو ...

سلام عزیزم از اول بهت نساخت؟واسه کسایی ک بهشون نساخت ماسک دیگه ای توصیه کردیم مامان منم ب حنا و روغن مالی حساسیت داشت واس اون دسته دسته ریخت 

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
سلام چه ها من ۴ماه شده که محلول شیوانارو گذاشتم  موهام نصف شده و یک طرف سرم کاملا خالی شده رو ...

برو صفحه 6504من وویس و لینک تست مزاج و آیدی یه پیجو تو اینستا گذاشتم بی زحمت اون پستمو ببین

بعد اینکه طبعتو فهمیدی اون وویسم گوش دادی از تو پیج سوگند ماسک شنبلیله شو درست کن مامان منم از اون میزنه خیلی خوب شده موهاش

جامی شکسته دیدم در بزم می فروشی/گفتم بدین شکسته چون باده میفروشی؟/خندید گفت زین جام جز عاشقان ننوشند/مست شکسته داند قدر شکسته نوشی/مستان دل شکسته جام شکسته نوشند/کز ساغر شکسته خوش می رود خروشی
1308

سلام عزیزدلم چهارماهه ریزش داری😬

دورت بگردم چرا زودتر نگفتی.

جنس کف سرت و بگو و ساقه موهات

میزان حنا و روغنتم بگو

اینکه هربار چقدر محلول به سرت میزنیم بگو.

به حنا حساسیت نداری؟

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
سلام عزیزم از اول بهت نساخت؟واسه کسایی ک بهشون نساخت ماسک دیگه ای توصیه کردیم مامان منم ب حنا و روغن ...

عزیزم نمیدونم من قبل ماسک هم ریزش داشتم 

با این ماسک رویش هم داشتم اما جدیدا هم ریخت نمیدونم درواقع این ماسک هیچ فرقی نداشت زدن و نزدنش فقط موهام قوت گرفتن که با تمام قدرتشون سریع تر بریزن تموم شنحالا ولی دیگه هیچی رو سرم نمونده دوباره هر شب دارم گریه میکنم اصلا خودم تو اینه میبینم بدون اینکه بخوام اشکام سرازیر میشه.یک سالی میشه که هیچ مهمونی نمیرم.

سلام عزیزدلم چهارماهه ریزش داری😬 دورت بگردم چرا زودتر نگفتی. جنس کف سرت و بگو و ساقه موهات میزان ...

نه من قبل حنا هم ریزش داشتم ولی حنا رو که زدم مو ریز در اوردم خوشحال شدم فکر کردم جون میگیرن کف سرم پر میشه هی منتظر موندم کف سرم پر بشه نشد همون موهام که قبلا میریخت به ریختن ادامه داد موهای جدیدم که در اوردم هم ریخت کلا دیگه دارم میمیرم از غصه.همه فامیلامون مو دارن یه عالمه من همش باید خودمو قایم کنم منو نبینن

برو صفحه 6504من وویس و لینک تست مزاج و آیدی یه پیجو تو اینستا گذاشتم بی زحمت اون پستمو ببین بعد این ...

همه این کارا رومیدونم یه پیج هست سوگند اون همه رو توضیح داده.باید انجام بدم اما میترسیدم این محلولو قطع کنم

الان دیگه کم کم قطعش میکنم

1280