1147
1254

سلاااااام😍🙃

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

درود خدایان بر تو باد😁

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1258

وای خدا خیرت بده 😙😙😙😙

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘

من موهام تاکمرمه...جانننم؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
1274

بفرما عزیزکم فقط توی ی صفحه بنویس مارو نبری توی خماری

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####

من گیس بریده ام 😖 کوتاه وتونوک 😖

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1257
فدات بشم😘😘😘

داشتم خفه میشدم 😅😅😅

همش لایک 

دختر خاص میگفت میبینم که فقط لایک میکنید و میترسید جواب بدید 😅😅😅😅

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘
من گیس بریده ام 😖 کوتاه وتونوک 😖

گلم این تاپیک و برو صفحه ی هفتصد لینک تاپیک جامع،برای گیسو کمند شدن.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1479603/کم-پشتی-مو?postId=51968299

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
داشتم خفه میشدم 😅😅😅 همش لایک  دختر خاص میگفت میبینم که فقط لایک میکنید و میترسید جواب بدید ...

😂😂😂😂

منم حرفم میومد از ترس نمیگفتم

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
1280