2737
2734
عنوان

کاهش درد پس از سزارین

13085 بازدید | 12 پست

سلام دوستای خوبم کسانی که سزارین کردین بعدش چندروز استراحت کردین و کی زخم بخیه تون خوب شد و بعد اینکه چیکار کردین که کمر درد بعد از بی حسی نداشتین؟ممنون که جواب می دین.

من دروغ نباشه همون روزی که از بیمارستان مرخص شدم تا فردا صبحشو استراحت کردم

بعدش متوجه شدیم که نینی زردی داره دیگه این بیمارستان و اون دکتر و داروخانه و ...

اصلا استراحت نکردم 

البته هرچی بیشتر تحرک داشته باشی زودتر خوب میشی 

اون کمر درد هم سراغ همه نمیاد عزیزم

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول اینکه بعد سزارین حتما روزانه باید تمرین کنی به صورت صاف راه بری. من کمردرد نداشتم ولی سردرد هایی داشتم که با قویترین مسکن ها هم رفع نمیشد.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
2738

سلام مامی من هر ۴تامون روسزارین کرد خخخ کلا اکثر فامیل ما سزارینی بودن تا طبیعی

ببین عزیزم اول اینکه زخم نیاز ب پانسمان و شست وشو با بتادین واینانداره زخم برااینکه خوب شه نیاز داره خشک بمونه نزارمرطوب شه عرق کنه

حموم کوتاه خوبه ولی روزخم صابون لیف وایتانزن 

اگرشکمت بزرگ بای پارچه نخی یا شکم بند ببند که  شکم صاف وایسته وشکاف نیفته

روی زخم رونپوشون هوا بخوره بهتره وخشک باشه تا اسیدامینه هیدروکسی پرولین که تبدیل میشه توبدن به کلاژن که بافت زا وبرای ترمیم.نیاز داره به اکسیژن

بعدمایعات زیادبخور_ویتامین نیازداره بدن میوه وتخم مرغ ببشترمصرف کن

بی حرکتی بده توخونه راه برو حتما

قرص اهن خوبه زیرنظردکترمصرفش کن

و هروقت اب دست میزنی حتمادست کش دستت کن بدون دست کش زیاداب دست نزن

عزیزم اگراحساس تب کردی دماسنج بزاراگه بیشتر۳۸ بودحتما برودکتر.و هرگونه علامتی تو محل زخم مثل دردتورم قرمزی ترشح داشتی ب پزشک بگو_و اگراحساس دردتورم وتغییر رنگ تو یکی از پاهاداشتی خدای نکرده حتما برودکتر چون امکان داره خطرترومبوفبیلت باشه که توپای چپ شایع تر و توزایمان سزارین بیشترطبیعی احتمالش

ان شاا..که پیش نمیاداحتماله

خداقل هم ۳ هفته رابطه نداشته باش 

مامان من بااینکه سزارینی بود۴تاهم ولی چون خ مواظب بودبعدش ن مشکلی داشت خداروشکر

ن هیکلش بهم ریخته fit_fitهیکلش

و باافرادی که سرماخوردن یاتب خال دارن تماس نداشته باش عزیز نی نی گلت مبارک ان شاا..هر دوسالم باشید و باعزت زندگی کنید

مواظب خودت باش استراحت کن ولی همش نشین یا نخواب حتما راه بروتوخونه بعد۳ هفته استراحت میتونی برگردی زتدگی روزمره بدون مشکل ان شاا..

برامنم دعاکنیدارشدبقبولم امسال و گرن ی سال میمونم پشت کنکور

تادراینده واقهابشم خانم دکتررسما