2737
2734
عنوان

کیا فرورفتگی های جای جوششونو درمان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 32656 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم زندایی من صورتش از جای جوش داغون شده بود چند جلسه مداوم رفت پیش دکتر الهه لطفی صورتش صااااااااااف صاااااااف شد. سایتش و اینستاش رو ببین حتما

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...

به به چ رضااایتی  😍😍

رضایت دوستای گلم از

پگ اگوستا وابرسان اگوستا🤩🤩

شماهم اگ دلتون‌میخواد دستانی نرم و لطیف داشته باشید صورتی صاف و شفاف

مااینجاهستیم 😉☺️👇

@mojezeye_zibayi98

2738

✍به جای آرایشِ زیاد، پوستتون رو درمان کنید چون زیبایی واقعی خود شما هستید...

پوست خوب باعث اعتماد به نفس شما میشه ... همیشه برای خودتون یه قدم بردارید و به خودتون احترام بذارید... 🤩

با محصولات صد درصد گیاهی زیبا وتاثیران جذاب و جوان بمانید

💯 تضمینی

🧚‍♀زیبایی حق شماست این روزها خیلی به

ظاهر اهمیت داده میشه پس عجله کنید شک و تردید را کنار بگذارید

⚜حس ناب طراوت را با ما تجربه کنید⚜

🦋  🦋  🦋

محصولات شامل

🎀انواع کرم ضد لک و ضد جوش و رفع تیرگی بدن

🎀شیاف واژن ماریانا

🏖حجم دهنده گونه💍.سینه🌬.باسن.🌬لب

🏕تنگ و بلوری کننده واژن و نواحی خاص

♥️ازبین برنده چروک صورت و خط اخم و لبخند 👍😍😍😍

#روغن میکس خراطین با زالو برای برجسته کردن و سفت کردن انواع نقاط بدن(تولید کننده خراطین اصل وبا کیفیت  وکمترین قیمت

@mojezeye_zibayi98

سوپر پک بستن منافذ پوست و جای جوش ویکتوریا

جای ابله مرغان و چاله های پوستی

که شامل پودر مازرون و گریب فورت و محلول موردو صابون لیمویی صابون ساینده که واقعا در حد پیلینگ پوست رو صاف میکنه برا خرید برو این پیج👇👇👇

@mojezeye_zibayi98

👇👇💓💓💓💓 #پکیج_آگوستا برای 👇✅کک و مک✅انواع لک های غیر مادرزادی✅لک دوران بارداری✅لک افتاب زدگی ✅لک عمقی و  سطحی ✅جوش سر سیاه ✅جای جوش✅جوش عفونی و قرمز ✅ جوش زیر پوستی✅منافذ  بازصورت✅رفع چین چروک✅جوانسازی پوست✅روشن کننده ✅سفت کننده پوست✅رفع تیرگی دورچشم✅رفع پوست پرتغالی وپوست مرغی❌مناسب برای عارضه های پوستی پوست دست صورت و بدن واقعا معجزه میکنه برا خریدن این محصول عالی و بخصوص اصل این محصول برو این پیج

@mojezeye_zibayi98

اسكار فايده نداره منم چندين جلسه رفتم ليزر انگار نه انگار ميكرونيدلينگ رفتم بازم فايده نداشت ميكرود ...

واققعا 😔😔😔😔ینی تو خوب نشدی حتی بهتر 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706