2733
2734
عنوان

۷ ماهشه

128 بازدید | 14 پست

بچه ها بازم سوال قبلیم

پسرم ۷ ماهشه شدید با خوتب مشکل داره

چندین شبه هر ۴۰ دقیقه بیدار میشه نق میزنه یا گریه می خوابونم  دوباره ۴۰ دقیقه دیگه به شدت هم وول می خوره این پهلو اون پهلو دمر آخرشم گریه . دیگه داغون شدم شیرشم می دم هر دو ساعت. 

رفلاکس داره می دونم واسه اونم هست ولی انقد شدید نبود.

کی تجربه داره

ببرم دکتر؟

آخی عزیزم خودشم اذیت میشه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون رفلاکسش اذیتش میکنه فکر میکنم مال دندوناشم باشه دختر منم بعضی شبا همینطوره مدام بیدار میشه دوتا مک میزنه میخوابه الان 9 ماهشه تازه دو شبه یه کم بهتر میخوابه . من که بردم دکتر ازمایش ادرار مدفوع سونوی کلیه خداروشکر سالم بود یه دکتر گفت بعضی بچه ها اینطورن باید تحمل کنی. ولی خودم میفهمم یه چیزیشه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
2728

علاوه بر رفلاکس که پسر من داره، نزدیک دندون درآوردنش که میشه شبا ساعتی یکبار با گریه های شدید از خواب میپره و دوباره با ناله می خوابه، الام که بزرگتر شده انگشتشو می کنه تو دهنش به لثه هاش فشار می ده، اما قبلا فقط گریه می کرد

علایم دندون درآوردن ورم شدید لثه اس و سفید میشه لقه، و اوج دردش مال زمانیه که لثه شکافته می شه که حدود یک تا ۳ روز طول میکشه بعد از اون که دندون دربیاد 

دختر من ۹ماهشه هر نیم ساعت  تازه مال من رفلاکسم نداره  راهی پیدا کردی ریپلایم کن واقعا د ...

گلم رفلاکس ممکنه پنهان هم باشه، ببرش دکتر که اگه خداب نکرده رفلاکس پنهان داشته باشه درمان بشه، 

علایم رفلاکس پنهان: 

بیقراری در خواب

موقع شیر خوردن خیلی منقطع شیر می خوره و همش سرش رو بر می گردونه از سینه مادر

یکوچولو سینه رو می گیره و ول می کنه 

گاهی گلوش خرخر یا خس خس می کنه

گاهی حالت قورت دادن چیزی رو داره

2738
گلم رفلاکس ممکنه پنهان هم باشه، ببرش دکتر که اگه خداب نکرده رفلاکس پنهان داشته باشه درمان بشه،  ...

ممنونم گلم دو ماهگی دکتر گف رفلاکس پنهان داره ولی ن دارویی داد ن چیزی 

گفت تو خواب شیر نده و موقع شیر خوردن سرش بالا باشه همین 

دخترم تا چار ماهگی همه چیزش عالی بود شیر خوردنش خوبیدنش بازی کردن 

درست بعد واکسن چار ماهگی همه چیزش بهم ریخت 

حالا دوماه ونیم  پیش وقت گرفتم برا ۷بهمن وقت دادن ببرم بینم چشه 

2706