2726

با سلام

امروز برندگان مسابقه دل نوشته ای برای نی نی سایت رو اعلام میکنیم. قبل از هر  چیز تشکر ویژه دارم از تمام دوستانی که زحمت کشیدن و نظرات و احساس خود نسبت به نی نی سایت را در این تاپیک با ما به اشتراک گذاشتند. به قول  معروف : هر آنچه از دل برآید بر دل نشیند. تمام نوشته ها زیبا و جذاب بود و به دل نشست.

خوشحالیم که نی نی سایت رو مثل یک دوست در کنار خودتان احساس می کنید. صمیمانه دستان پر مهر شما عزیزان را می فشاریم و تلاش میکنیم تا بهتر از این باشیم.

اگر امکانش بود تمام  عزیزان رو برنده اعلام میکردیم چون واقعا زحمت کشیده بودید و صمیم قلب نوشته بودید. اما همانطور که از قبل مشخص شده و در توان ما هست 12 نفر از کاربران به عنوان برنده انتخاب شدند.

برندگان مسابقه دلنوشته ای برای نی نی سایت

مامان خانم

سیلوانا

Setarehkhamoosh

شمیم

مو فرفری

مونای پائیزی

مامان سارا

الهام جون

Marefatkhan

چرچیل

مامان بزرگ

Akbari

نی نی یار 4 برای هماهنگ کردن هدایا با برندگان تماس  می گیرند.

تبریککککککککک    

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لیلا مامان بهراد ک خیلی لایک داشت

باربی هم همینطور.

بر اساس لایک برنده شدن این دوستان یا از نظر شما بهتر بودند؟

آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 

تبریک میگم به همه عزیزان

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

به به تبریک میگم بهتون❤❤❤

ان شاءالله همیشه جز برنده هاباشین توی زندگیاتون😍😘

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
سارا مامان در آینده 4 ویرانگر برای من دعا کن😍

رو چشمم اگه قابل باشم حتماااااا

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706