2726
عنوان

بند ناف تک شریانی

5049 بازدید | 14 پست

هفته ۲۸هستم تازه دکترا فهمیدن که پسرم بند نافش تک شریانه. کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟البته سونو گراف گفت مشکلی نداره همه چی خوبه. ولی نگرانم

من جايي خوندم كه اگه بچه مشكلي در ساير ارگان ها نداشته باشه بند ناف تك شرياني مشكلي ايجاد نمي كنه فقط بايد زير نظر متخصص خودتون باشين به خدا توكل كنيد و نگران كوچولوتون نباشين انشالله بسلامتي بدنيا مياد🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم ببخشید منم مشکل شمارو دارم میشه بپرسم بارداریتون چطور بود؟ممنون میشم جواب بدین

سلام منم امروز تو سونو بهم گفت که تک شریانی هستش هفته ۱۸ هستم بعدم کلی عیب دیگه هم گفت مثلا ضربان قلبش منظم نیست باید اکو بشه و اینا... تو مطب فشارم افتاد با آب قند تونستم سرپا وایسم بیام بیرون ، خواستم بدونم شما چکار کردین نی نی تون خوبه ان شاالله؟

الحمدالله❤
سلام منم امروز تو سونو بهم گفت که تک شریانی هستش هفته ۱۸ هستم بعدم کلی عیب دیگه هم گفت مثلا ضربان قل ...

سلام نگران نباش عزیزم انشالله چیزی نمیشه.امااکوی قلب وحتماانجام بدین من اکوکردم دوباره انومالی وانجام دادم وسونوی داپلرهم انجام دادم خداروشکر قلبش واعضای بدنش مشکل نداشت اما مقاومت شریان رحمیم بالاست خونرسانی ضعیف انجام میشه ورشد جنین یه مقدار کمتدانجام میشه اما دیگه سپردمش بخدا.واستون چی تجویز کردن؟

خداجونم شکرت❤❤❤
سلام نگران نباش عزیزم انشالله چیزی نمیشه.امااکوی قلب وحتماانجام بدین من اکوکردم دوباره انومالی وانجا ...

سلام عزیزم ممنون جواب دادین، اکو رو انجام دادم گفتن مشکل خاصی نداره سوراخ ریزی وجود داره که اکثرا تا قبل از تولد بسته میشه، و گفتن رشد جنین خوب نیست طول استخوان ران کوچیکتر از سن بارداریته و اینا که بعد از چندین بار سونو گفتن بهتره سقط کنی تا وقت قانونیت نگذشته😔 منم رفتم تهران سونو شدم خداروشکر اونجا دکتر گفت بهتره فعلا صبر کنی و سل فری انجام بدی، دیگه توکل به خدا منم سپردم به خودش الهی که نی نی هامون سالم باشن🤲، داروهم که همون قبلیا رو استفاده میکنم چیز جدیدی ندارم پرسیدم گفتن دارو خاصی نداره همون قبلیا رو استفاده کن،

واسه شما سن جنین رو کمتر از سن بارداریتون میزنه یا مطابقت داره؟

الحمدالله❤
سلام عزیزم ممنون جواب دادین، اکو رو انجام دادم گفتن مشکل خاصی نداره سوراخ ریزی وجود داره که اکثرا تا ...

ناراحت نباش عزیزم انشالله که سالمه ورشدش خوب انجام میشه.سوراخ قلبش اشکالی نداره معمولا توهفته های بالاتر بسته میشه.من دوتا سقط اجباری قبل ازاین بارداریم داشتم چون قلبش تشکیل نمیشد.ازمایش انعقادی انجام دادم ومشخص شد غلظت خون دارم واسه همون از اول بارداریم امپول انوکسا وقرص اسپرین مصرف میکنم.البته باید به شماهم اسپرین میدادن اما بازم نمیدونم ازدکترت بپرس.رشد جنین من درصد کمتره هفته۲۷ حدود ۹۰۰ گرم بود اما دورشکمش کمتربود

خداجونم شکرت❤❤❤
ناراحت نباش عزیزم انشالله که سالمه ورشدش خوب انجام میشه.سوراخ قلبش اشکالی نداره معمولا توهفته های با ...

ممنون عزیزم ، آره عزیزم راجب سوراخ دکتر قلب هم همینو گفت،

اتفاقا منم قبلا ۳ بار سقط داشتم تو این بارداریم آسپرین و انوکساپارین رو دارم من ivfی هم هستم فکر میکردم بخاطر تک شریانی بودن دُز داروها رو بیشتر کنن که گفتن نه همون روال قبل ادامه بده،

ان شاالله که نی نی هامون سالمِ سالمن، بیشتر وزنش رو از این ببعد میگیره حالا کوچولو هم بود انقد شیرش بده زود تپل مپل شه❤ شما که زودتر و بسلامتی زایمان میکنید برا منم دعا کنید🙏

الحمدالله❤
ممنون عزیزم ، آره عزیزم راجب سوراخ دکتر قلب هم همینو گفت، اتفاقا منم قبلا ۳ بار سقط داشتم تو این با ...

ای جان .پس شماهم خیلی اذیت شدی.انشالله خدا این فرشته نازتو واست حفظش کنه وصحیح وسلامت بدنیا بیاد.دوز داروهای منوهم زیاد نکردن به همون روال قبله.دکترم گفت احتمالا تا هفته۳۴ مجبور بشیم برش داریم بازم توکلم به خداست.توهم امیدتواز دست نده من این چندوقت انقدر حرص خوردم که حدنداره اما تهش فهمیدم تاخدا نخواد برگی ازدرخت نمیفته.ماتلاشمونو میکنیم انشالله خدا خودش کمکمون میکنه

خداجونم شکرت❤❤❤
ای جان .پس شماهم خیلی اذیت شدی.انشالله خدا این فرشته نازتو واست حفظش کنه وصحیح وسلامت بدنیا بیاد.دوز ...

ممنون عزیزم‌ان شاالله توکل به خدا🤲

نمیدونستم‌ با شرایط ما امکان داره زودترم نی نی رو بردارن ان شاالله هر موقع میاد بسلامتی بیاد و یه نفس راحت بکشی و با دیدنش همه اون حرص خوردنا یادت بره، یکی از آشناهامون بچه ش ۷ماهه دنیا اومد ۹۰۰ گرم بود الان بیست و چند سالشه و مردی شده واسه خودش😊

من که خودمم امیدم به خداست کاری از دستمون برنمیاد چیزی بوده که خدا خواسته الانم میسپاریم به خودش، خودش سالم بده بغلمون🤲

به من گفتن تا ۴هفته دیگه صبر کن هم تااون موقع جواب سلفریت اومده هم مجدد سونو میدی ببینیم اوضاع چطوره خیلی نگرانم توروخدا زایمان میکنی یادم کن دعام کن🙏

الحمدالله❤
ممنون عزیزم‌ان شاالله توکل به خدا🤲 نمیدونستم‌ با شرایط ما امکان داره زودترم نی نی رو بردارن ان شاا ...

افرین عزیزم .روحیه ات خیلی خوبه.حتما واست دعا میکنم اگه قابل باشم.جواب ازمایشتم به امید خدا خوبه اصلا نگران نباش.ممنون که واسم دعا کردی عزیزم 

خداجونم شکرت❤❤❤

عزیزم میشه بیاید بگید تک شریانی بودن کوچولوتون چه طور پیش رفت چون واقعا نگرانم بابت ابنکه فهمیدم تک شریانیه بند نافم

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
2706