2410
2553
عنوان

مامانای عزیز میشه چند لحظه وقتتون رو به من بدید؟ نگرانم.

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 24 پست
طعم دار . اصلانمیخوره.

به طعم دار حساس ساده بگیر میخوره منم بچه ها جفتشون بالا میاوردن الان واکسن زدم دخترمم حساسیت داره به طعم دار حتما ساده بگیر کم کم بده وپشت قطره به بچه شیر یا خوردنی نده تا بیست دقیقه 

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استامینوفنو با اب نبات رقیق کن بریز تو سرنگ بهش بده،تا میتونی قطره بده بهتراز شیافه حالا هم یه حالت غیرعادی دیدی زنگ بزن اورژانس بپرسی راهنماییت می کنن

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
طعم دار . اصلانمیخوره.

عزیزم قطره استامینافون و قبل مصرف بزار یخچال سرد باشه اون مزه بدش یه کوچولو بهتر می شه و شاید بخوره بچت

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
2720
با آب هم قطره رو قاطی کنی میخوره من بچه داداشم نمیخورد همینجوری میریخت بیرون از دهنش با اب بهش دادن

با آب شیرین قاطی میکنم . اصلا نمیخوره . امروز همه رو بالا آورد . 

من هم به داروخانه گفتم دخترم 6 ماهه هست . چیزی نگفت .

نه نگران نباش منم سرواکسن ۶ ماهگی تب دخترم پایین نمیومد قطره استامینوفن رو هم بالا میاورد دکترش گفت یه شیاف کامل بذار نگران نباش دفعه بعدی نصف بذار

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
2714