2410
2553

دخترم بعد واکسن 6 ماهگیش تب داره . به هیچ وجه قطره استامینوفن نمیخورد و همشو بالا میاورد . مجبور شدم 2 ساعت پیش براش شیاف 125 بزارم . دخترم 7 و 300 وزنشه . من شیاف رو کامل استفاده کردم . ظاهرا این مقدار برای وزنش زیاده . شما تجربه ای دارید؟ خیلی نگرانم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نمیدونم عزیزم ولی حالا که استفاده کردی چشمت بهش باشه احساس کردی بیحالیه غیرعادی داره سریع برسونش بیمارستان

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

استا با طعم موز یا البتلو‌بگیر تا بخوره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714

دختر منم اصلا قطره نمیخوره و فقط شیاف میذارم

حالا که گذاشتی کاریش نمیشه کرد.نترس چیزی نمیشه فقط بیحال میشه

از دفعه بعد نصفش کن بذار

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
تازه بعد اون یه ساعت کشید تا نبش پایین اومد.

چیزیش نمیشه پس

ولی حواست بهش باشه

2706