2733
2734

سلام، میخوامبرم خرید سویس خوابنوزادی، چهاردانگهچطوره؟ قیمتاش میگن مناسبتره نسبت به یافت آباد، کسی بوده بره اونجاخرید کنه؟

من از ساحل چوب خريدم همه جا رو گشتم و اخرش از ساحل چوب توي خيابون جامي خريدم البته يافت آباد هم شعبه داره

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از ساحل چوب خريدم همه جا رو گشتم و اخرش از ساحل چوب توي خيابون جامي خريدم البته يافت آباد هم شعبه ...

هزینش چقد شد؟نوزادینوجوان خریدید؟من فقط کمدشو میخوام و تخت نوزاد نوجوان و شلف

2728
هزینش چقد شد؟نوزادینوجوان خریدید؟من فقط کمدشو میخوام و تخت نوزاد نوجوان و شلف

تخت نوزاد و نوجوان،كمد و ويترين چهار و نيم بود توي آف خريدم با تشكش چهار تومن

عكسش رو پيدا كنم ميزارم

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

تخت رو مدل عكس اول با كشوي زيرش خريدم

كمد هم كه مشخصه

ويترين هم توي عكس دوم 

2738
ممنون گلم، من یک ونیم بیشتر نمیخوام هزینه کنم، نمیدونم کجا برم؟ دلاوران، یافت آباد؟

با این مبلغ نمیشه تخت بخری.من نزدیک 3 سال قبل تو حراج خریدم 2 تومن.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
ممنون گلم، من یک ونیم بیشتر نمیخوام هزینه کنم، نمیدونم کجا برم؟ دلاوران، یافت آباد؟

عزیزم نعمت اباد بری هست .من خودم اونجا سرویس تخت نوزاد نوجوان با کمد و ویترینش قیمت کردم1800. البته تو خیابونای فرقی یافت ابادم این قیمت بود.

من خودم از شرکت ایلیادکور تو مجتمع کاسپین یافت اباد خریدم این سه تیکه رو 4400

2706