2737
2734
عنوان

مورفولوژی پایین(ازمایش اسپرم)

| مشاهده متن کامل بحث + 28177 بازدید | 126 پست
عزیزم خودتم میدوی مورفولوژی اصل قابل درمان نیس واسه همسر منم ۳ درصد بود ولی با چن تا کاری ک انجام ...

چه کارایی میشه بگی عزیزم؟

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
بیتا جون شما باردار شدی؟ چیکار کردی؟ منم شوهرم تعداد و حرکتش عالیه فقط مورفولوژی 2 درصده

برای مورفولوزی پایین شوهرت چه دارویی مصرف کرد؟

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما هم تازگیا فهمیدیم بعد ۱۴ ماه که همسرم موروفولوژی اسپرمش مشکل داره  زده نرمال آزمایشگاه ۴ بر ...

عزیزم همسر منم مشکلش مثل همسر شماست

چه طور جواب گرفتین

خودت مشکلی نداشتی؟

عزیزم همسر منم مشکلش مثل همسر شماست چه طور جواب گرفتین خودت مشکلی نداشتی؟

گلم خودم مشکلی نداشتم

همسرمم اول آزمایشگاه های معمولی آز داد که گفتن تحرک کلاس بی پایینه کپسول های ۶۰ تایی مولتی بوست که آمریکایی بود رو خوردن

بعد از ۵ ماه که جواب نگرفتیم رفتیم پیش متخصص اورولوژی فرستاد آزمایشگاه های مخصوص ناباروری...بعد گفتن شما همه گزینه های آزمایشتون نرماله بجز مورفولوژی که نرمال آزمایشگاه ۴ بود برا همسر من زیر یک بود

🌹 ربِ لاتَذَرْنی فَردً و اَنْتَ خَیْرُ الوآرِثین🌹   
2728

براش کیوتن و الکارنیتین داد که بعد سه ماه برن آزمایش ولی من یه ماه بعدش باردار شدم واقعا معجزه بود گلم

چون دکتر گفتن حداقل سه ماه دوره ی درمان هست

از بهمن هم که آزمایشگاه معمولی آز دادن و من نشون دکتر خودم دادم گفتن مولتی بوست روزی دوتا بخورن تا یه ماه

من خودم از بهمن یه بار ژل رویال،قرص ویتامین سی و زینک و فولیک اسید و ویتامین ای رو دو سه روزی در هفته بهش دادم خشخاش و عسل دارچین کلا سعی کردیم گریم جات بیشتر بخوره

توکلت به خدا باشه عزیزم

از ته دل از خدا بخواه ناامید هم نشین به تلاشتون ادامه بدین

من خودمم یه سال ورزشو ول کرده بودم دو ماه قبلش رفتم باشگاه بی خیال همه چی ورزش میکردم سخت معلومه بی تاثیر نبوده باعث میشه تخمک گذاری بهتری داشته باشی

بعد از رابطه هم زود بلند نشو پاهاتو بالا نگهدار من ماه آخری که باردار شدم دقیقا روز تخمک گذاری بیست دقیقه بعد از رابطه پاهامو به دیوار تکیه دادم و بالا نگهداشتم و بعد ۳ ساعت رفتم حموم

براش کیوتن و الکارنیتین داد که بعد سه ماه برن آزمایش ولی من یه ماه بعدش باردار شدم واقعا معجزه بود گ ...

چه عالی خدا نینیتو حفط کنه براتون، امیدوارم کردی چون درصد اسپرم نرمال همسرم مثل همسر شماست

2738
چه عالی خدا نینیتو حفط کنه براتون، امیدوارم کردی چون درصد اسپرم نرمال همسرم مثل همسر شماست

مرسی عزیز دلممم

ان شاءالله به زودی زود نتیجه بگیرین

راستی شوهرت هم اگه امکانش هست ورزش یا پیاده روی در روز کمی داشته باشه و سعی کنید با کیسه یخ به صورت غیر مستقیم و آب سرد مستقیم ب ی ض ه هاشونو خنک نگهدارن و لباس زیر گشاد حتی الامکان شلوار گشاد و راحت خیلی روی مورفولوژی تاثیر داره

قرص سلنیوم یا سلنیوم پلاس هم تقویتی اینو هم میتونن بخورن

فقط توکل از همه بهتر تاثیر داره امیدتون به خود خدا

مرسی عزیز دلممم ان شاءالله به زودی زود نتیجه بگیرین راستی شوهرت هم اگه امکانش هست ورزش یا پیاده رو ...

ممنون از رهنماییت

بچه ها ی این تاپیک تورو خدا برای من و بقیه منتظرا دعا کنید چون اینجا همه باردار شدن منم همسرم مورفوش 2 هست و دو سال و نیمه منتظرم من لی لی 22 هستم اما گوشیم شکست و کاربریم حذف شده

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

من ا همین مورف.لوژی باردار شدم بچه م الان 4 ماهه س.انشالله که قسمت همه ی منتظرا بشه

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
باشه عزیزم انشالله که همین ماه خدا دلتو شاد کنه.استرس و نگرانی هم بزار کنار.توکل به خدا

چه چیزایی باعث بالا رفتن مورفو شوهرتون شد؟؟ تورو خدا به بقیه هم بگید ما هم نزدیکه 3 ساله منتظریم؟؟؟

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
2706