2726

من شنبه پانکچر داشتم،اول قرار بود لاپاراسکوپی بکنم بعد انتقال بدم،اما دکترم گفت احتمالا انتقال بدیم،حالا روز انتقال رو از روز پانکچر حساب میکنن یا فرداش،یعنی وقت انتقال من دوشنبه است یا سه شنبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنبه پانکچر داشتم،اول قرار بود لاپاراسکوپی بکنم بعد انتقال بدم،اما دکترم گفت احتمالا انتقال بدیم، ...

پانکچر چیه کلا آی وی اف سخته؟هزینه اش چقدر؟من برای تعیین جنسیت میخوام

2728

من نمیدونم عزیزم.اما اومدم که از ته دل واست آرزوی مادرشدن بکنم.امیدوارم جواب بده😗😙😗

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
شما سه شنبه اس انتقالت

مرسیییی،همش فکری بودم،چون فردا دکترم تو ابن سینا نیست،گفت بیا بعدش زنگ بزن به من ببینم وضعیت جنینات چجوریه،منم از انتقال هم میترسم،می خوام اگر بشه با بیهوشی انجام بدم

پانکچر چیه کلا آی وی اف سخته؟هزینه اش چقدر؟من برای تعیین جنسیت میخوام

من تا الان حدود شش ملیون با بیمه تامین اجتماعی که فقط بخشی از داروهارو میده هزینه کردم، سختیش امپول و ایناست،پانکچر هم یعنی در اوردن تخمک هایی که با دارو توی تخمدان تشکیل شدن

2706