2733
2734
عنوان

واسه تولد نامزدم چی تهیه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 49 پست

من یه سال تم سیبیل گرفتم اون موقع مد بود ....سال بعدش چون ورزشکاره کیکشو با فوندانت خودم درست کردم شکل یه ورزشکار وزنه بردار...باحال شد...یه سالم عاشقانه از این رز ا دادم...همش خوب بود اما سیبیل باحالتر بود

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه سال تم سیبیل گرفتم اون موقع مد بود ....سال بعدش چون ورزشکاره کیکشو با فوندانت خودم درست کردم ش ...

فکر خووووبی بود چون نامزدم کوهنورده کیکشو طرح کوه یا لوازم کوهنوردی سفارش میدممم مرسی عالی بود 

2731
لطفا کمکم میکنی کیکش میخوام از شیرینی فروشی سوال کنم حدودا واسه پنجاه نفر چند کیلو میخوااد طرح خاصی ...

تنهایی ولی از نظر فکری تنها نیستی. اول تمام جزییات یه جشن رو در نظر بگیر بعد یکی یکی همه رو انجام بده و تیک بزن.

اول از لیست مهمونا شروع کن.

بعد. برو کیک سفارش بده. خودشون میدونن چقد بزنن و بهت طرح پیشنهاد میدن. 

بعد برو سراغ تم و تزیین ،میز و نور پردازی و دیجی و این جور چیزا خودشون میان نصب کنن. تم رو هر چی دوس داری انتخاب کن میتونی رنگی بگیری مثلا چیزی که دوستان گفتن سیاه و سفید یا یه چیز دیگه.

بعد خودت و همسرت یادت باشه لباستو متفاوت باشه. اینجوری من یجا دیدم خیلی شیک بود.

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
فکر خووووبی بود چون نامزدم کوهنورده کیکشو طرح کوه یا لوازم کوهنوردی سفارش میدممم مرسی عالی بود 

اره باحال میشه...تپ اینترنت سرچ گن یه کیک با حال پیدا کن....بعد کیکش هر رنگی باشه بادکنکاشو و لوازمشو همون رنگی بگیر ...کادو چی میخوای بدی؟::

اره باحال میشه...تپ اینترنت سرچ گن یه کیک با حال پیدا کن....بعد کیکش هر رنگی باشه بادکنکاشو و لوازمش ...

کادو خیلی فکر کردم به نظرم براش کت تک اسپورت بگیرم نمیدونم فکر خوبیه یا نه 

2738

کیک هر نفر ۱۰۰ گرم  میشه .

بادکنک و ریسه های رنگی هم بگیر.

تم هم اگه خواستین رنگ مورد علاقتو انتخاب کن مثلا قرمز و مشکی کن آقایون مشکی با کراوات قرمز .خانمام پیرهن قرمز

راستی من و شوهرمم دعوت کن 😉😉

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
کادو خیلی فکر کردم به نظرم براش کت تک اسپورت بگیرم نمیدونم فکر خوبیه یا نه 

عالیه...اصلا تکراری نیست ...خوبه.  از این بادکنکای هلیمی هم بگیر ....یه جعبه بزرگ بخر که توش چندتا بادکنک جا شه وقتی باز میکنه بادکنکا دونه دونه میرن بالا و تو جعبه کت میمونه.....خیلی رمانتیکه

تنهایی ولی از نظر فکری تنها نیستی. اول تمام جزییات یه جشن رو در نظر بگیر بعد یکی یکی همه رو انجام بد ...

خیلی گیج شده بودم الان بهتر میتونم برنامه ریزی کنم استرسم کم شد یه دنیا ممنون 

2706