2410
2553
عنوان

واسه تولد نامزدم چی تهیه کنم

389 بازدید | 49 پست

میخوام واسه نامزدم تولد بگیرم باغ یکی از اشناهامون حدود پنجاه نفر دعوت کنم نمیدونم لوازم پذیرایی و... لباس و ... تزیینات و... گیج شدم کسی تجربه داره کمکم کنه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب یه رنگ لباس مشخص کن . بقیشم ک مشخصه دیگه  برو رستوران منو رو ببین سفارش بده هرکدوم بهتربود ...

میخوام حالت پارتی داشته باشه چو دوستای زیادی داریم اهنگ و ... پذیرایی کلا نمیدونم از کجا شروع کنم چی رو اماده کنم 

یه تم.بزار مثلا مشکی و سفید ...یا ابی و سفید یا مشکی قرمز ....که همه چیز داره....غذا هم میتونی یا رستورانی بگی یا مثل منن فینگر فود باشه....مثلا الویه.کشک بادمجون.پاستا.چیکن استراگانف.سوپ سفید .پیتزا اسلایسی.نون پنیر .رول اسپیرینگ.

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست
2714

تم انتخاب کن برای مهمونا

غذا به تعداد مهمونا از بیرون سفارش بده 

با یه دیجی خوب هماهنگ کن همراه با رقص نور

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ

شما باید برنامه ریزی کنی واسه هر لحظه و این برای شما تنهایی یکم سخته. کسی هست کمکت کنه یا همه چی رو باید خودت انجام بدی؟؟

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤

اگه پولش برات مهم نیست یه دیجی بگیر + با یه رستورانی که غذای بیرون میده هم صحبت کن دسر و غذا رو بیارن برات 

چیپس و پفک و زیتون و کالباس و میوه خرد شده و ...بذار رو میز اماده

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏

من سالانه ده بار پارتی میگیرم ....همون تولدی....میتونی از کیک شروع کنی...کیکی که میخوای سفارش بدی چیه؟::بگو تا بگم

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست
شما باید برنامه ریزی کنی واسه هر لحظه و این برای شما تنهایی یکم سخته. کسی هست کمکت کنه یا همه چی رو ...

راستش فقط خواهرم هست ولی اونم بارداره اصلا نمیتونه کمکی کنه تولد دوستامون زیاد رفتم چون همه چی نظم خاصی داشته میترسم خرابکاری کنم مشکل مالی هم ندارم 

من سالانه ده بار پارتی میگیرم ....همون تولدی....میتونی از کیک شروع کنی...کیکی که میخوای سفارش بدی چی ...

لطفا کمکم میکنی کیکش میخوام از شیرینی فروشی سوال کنم حدودا واسه پنجاه نفر چند کیلو میخوااد طرح خاصی هم مد نظرم نیس

2706