1177
44
عنوان

واسه تولد نامزدم چی تهیه کنم

360 بازدید | 49 پست

میخوام واسه نامزدم تولد بگیرم باغ یکی از اشناهامون حدود پنجاه نفر دعوت کنم نمیدونم لوازم پذیرایی و... لباس و ... تزیینات و... گیج شدم کسی تجربه داره کمکم کنه ؟

خب یه رنگ لباس مشخص کن .

بقیشم ک مشخصه دیگه 

برو رستوران منو رو ببین سفارش بده هرکدوم بهتربود برای تولد. 

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
خب یه رنگ لباس مشخص کن . بقیشم ک مشخصه دیگه  برو رستوران منو رو ببین سفارش بده هرکدوم بهتربود ...

میخوام حالت پارتی داشته باشه چو دوستای زیادی داریم اهنگ و ... پذیرایی کلا نمیدونم از کجا شروع کنم چی رو اماده کنم 

یه تم.بزار مثلا مشکی و سفید ...یا ابی و سفید یا مشکی قرمز ....که همه چیز داره....غذا هم میتونی یا رستورانی بگی یا مثل منن فینگر فود باشه....مثلا الویه.کشک بادمجون.پاستا.چیکن استراگانف.سوپ سفید .پیتزا اسلایسی.نون پنیر .رول اسپیرینگ.

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست

تم انتخاب کن برای مهمونا

غذا به تعداد مهمونا از بیرون سفارش بده 

با یه دیجی خوب هماهنگ کن همراه با رقص نور

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ
1194

شما باید برنامه ریزی کنی واسه هر لحظه و این برای شما تنهایی یکم سخته. کسی هست کمکت کنه یا همه چی رو باید خودت انجام بدی؟؟

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤

اگه پولش برات مهم نیست یه دیجی بگیر + با یه رستورانی که غذای بیرون میده هم صحبت کن دسر و غذا رو بیارن برات 

چیپس و پفک و زیتون و کالباس و میوه خرد شده و ...بذار رو میز اماده

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏

من سالانه ده بار پارتی میگیرم ....همون تولدی....میتونی از کیک شروع کنی...کیکی که میخوای سفارش بدی چیه؟::بگو تا بگم

شما باید برنامه ریزی کنی واسه هر لحظه و این برای شما تنهایی یکم سخته. کسی هست کمکت کنه یا همه چی رو ...

راستش فقط خواهرم هست ولی اونم بارداره اصلا نمیتونه کمکی کنه تولد دوستامون زیاد رفتم چون همه چی نظم خاصی داشته میترسم خرابکاری کنم مشکل مالی هم ندارم 

من سالانه ده بار پارتی میگیرم ....همون تولدی....میتونی از کیک شروع کنی...کیکی که میخوای سفارش بدی چی ...

لطفا کمکم میکنی کیکش میخوام از شیرینی فروشی سوال کنم حدودا واسه پنجاه نفر چند کیلو میخوااد طرح خاصی هم مد نظرم نیس

1167

من یه سال تم سیبیل گرفتم اون موقع مد بود ....سال بعدش چون ورزشکاره کیکشو با فوندانت خودم درست کردم شکل یه ورزشکار وزنه بردار...باحال شد...یه سالم عاشقانه از این رز ا دادم...همش خوب بود اما سیبیل باحالتر بود

من یه سال تم سیبیل گرفتم اون موقع مد بود ....سال بعدش چون ورزشکاره کیکشو با فوندانت خودم درست کردم ش ...

فکر خووووبی بود چون نامزدم کوهنورده کیکشو طرح کوه یا لوازم کوهنوردی سفارش میدممم مرسی عالی بود 

لطفا کمکم میکنی کیکش میخوام از شیرینی فروشی سوال کنم حدودا واسه پنجاه نفر چند کیلو میخوااد طرح خاصی ...

تنهایی ولی از نظر فکری تنها نیستی. اول تمام جزییات یه جشن رو در نظر بگیر بعد یکی یکی همه رو انجام بده و تیک بزن.

اول از لیست مهمونا شروع کن.

بعد. برو کیک سفارش بده. خودشون میدونن چقد بزنن و بهت طرح پیشنهاد میدن. 

بعد برو سراغ تم و تزیین ،میز و نور پردازی و دیجی و این جور چیزا خودشون میان نصب کنن. تم رو هر چی دوس داری انتخاب کن میتونی رنگی بگیری مثلا چیزی که دوستان گفتن سیاه و سفید یا یه چیز دیگه.

بعد خودت و همسرت یادت باشه لباستو متفاوت باشه. اینجوری من یجا دیدم خیلی شیک بود.

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
1178