2726
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768950 بازدید | 41157 پست
من چون آپارتمان کم واحد برام مهم بود دره بهشت رو انتخاب کردم به جاش دیگه اهمیت ندادم، اگه برجها رو میخوان انتخاب می کنین به فکر شارژ و پول سرایدارو این چیزا هم باشین که فکر کنم ماهانه کلی بشه تازه چون واحدهاش زیاده الکی میسازن تا بره ، یه نمونش مسکن مهر پردیس اون ساختمونهای آب و نارنجی ها ، همه ساکنینش ناراضی اند دیوارهاشون نم داده و کلی مشکلات ساخت داره .

لطفا هر چه سریعتر به بنده جواب بدین
من مرداد برای مسکن مهر پردیس ثبت نام کردم بعد از چند روز توی سایت زده بود نقص پرونده رفتم درست کردم یکی نقص 5 سال یکونت بود که درست شد
اما نقص دیگه این بود که کارت ملی ام خوب اسکن نشده بود و دوباره اسکن کردن و در سایت گذاشتن اما مشکل حل نشد و همچنان ضربدر قرمز زده و در سمت راست پایین صفحه نوشته مسدود است و دلیل آنرا نوشته مغایرت اطلاعات شناسنامه ای یا کارت ملی
چندین بار هم مراجعه کرده ایم و می گن می فرستیم بالا و درست می کنن اما حدود سه ماهه که درست نشده و هر بار هم که مراجعه می کنیم جواب درستی نمی دن و می گن واسه خیلی ها مسدود شده و نگران نباشید و حذف نمی شید و از این چیزا
راستش نمی دونم چیکار کنم آخه همه دارن انتخاب پروژه می کنن و شاید دیگه بعد از رفع نواقص نوبت به ما نرسه و یا امکان انتخاب از بین سه پروژه نباشه
اگه ممکنه و کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بند ج یعنی اینکه از هیچ ارگان دولتی از سال 57 تا حالا وام مسکن به نام خود یا اعضای خانواده نگرفته باشی اگه گرفتی مسکن مهر بهت تعلق نمیگیره
تمام عروسک های دنیا؛ یتیم می ماندند؛ اگر خدا دخـــتـــر را نمی‌ آفرید
منم 30 آبان باید 9 میلیون بریزم
مری ، به اون شماره اگه زنگ میزنی باید پشت سر هم تا 1 ربع بزنی تا بتونی بگیری ، من این سری به این شماره زنگ زدم 76271113 تا قبل ساعت 10 صبح جواب نمیدن .

اون جوری که مامان شادی گفت انگار بهمن باید واحد رو انتخاب کنیم ، پس لطفا هر کی اطلاعات درمورد پیمانکار خوب توی دره بهشت داشت بیاد بگه که همگی خونه های خوب رو انتخاب کنیم
2706