2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام من یک ماه تجربه کردمش بسیار مزخرفه اصلا به بچه ها نمی رسن دوربین هم ندارن و هیچ کنترلی هم رو محیط بازی و مربی ها و... ندارن در ضمن ادعا می کنن که هر 3 تا بچه یه مربی و یه کمک مربی دارن در صورتیکه در عمل هر 8-9 تا بچه یه مربی دارن و حتی رده سنی هم رعایت نمی شه مثلا بچه 2 ساله من با بچه 6 ساله هم بازی میشهو

سلام دوستان در همین نی نی سایت دیدم همه نوشتند الف خوب نیست با اینحال امروز قرار بود برم ببینم که رسیدم و ادرس رو از اینترنت دیدم خیابان هرمزان بودند وقتی رسیدم سر اون ساعت دیدم ازونجا رفتند و تابلوی مهد کودک رنگین کمان نصب شده زنگ زدم گفتم بهشون که ادرس جدید دادند گفتم پس بخاطر این با تاخیر میرسم گفتند نمیشه بیاین بازدید خیلی خشک و بد برخورد کردند خواهش کردم من این همه راه اومدم برنامه هامو بهم زدم فایده نداشت که نداشت خیلی خشک هم و سر سوزن انعطاف و‌وجدان ندارند از همونجا گفتم دیگه نمیام و فهمیدم که نظرات کاربران درست بوده و مهد خوبی نیست نشون میده به بچه ها هم رحم نمیشه متاسفم براشون و خوشبختم برای خودم که همچین جایی بچه عزیزم رو نبردم

2714